django CMS - en to sl_SI translation catalogue (157 entries)

en: All
sl_SI: Vse

en: Copy permissions
sl_SI: Prekopiraj dovoljenaja

en: Title
sl_SI: Naslov

en: The default title
sl_SI: Privzeti naslov

en: Slug
sl_SI: Kratek opis

en: The part of the title that is used in the URL
sl_SI: Del naslova, ki se uporabi v URL-ju

en: Menu Title
sl_SI: Naslov menija

en: Overwrite what is displayed in the menu
sl_SI: Prepiši besedilo, ki je prikazano v meniju

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
sl_SI: Prepiši besedilo, ki je prikazano na vrhu brskalnika ali v zaznamkih

en: A description of the page used by search engines.
sl_SI: Seznam ključnih besed, ki ga včasih uporabljajo iskalniki.

en: Application
sl_SI: Aplikacija

en: Hook application to this page.
sl_SI: Pripni aplikacijo tej strani.

en: Overwrite URL
sl_SI: Prepiši URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
sl_SI: Če želite ohraniti običajno pot, pustite to polje prazno

en: Redirect
sl_SI: Preusmeri

en: Redirects to this URL.
sl_SI: Preusmeri na ta URL.

en: A page with this reverse URL id exists already.
sl_SI: Stran, ki uporablja ta vzvratni URL, že obstaja.

en: user
sl_SI: Uporabnik

en: can_view
sl_SI: lahko_vidi

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Language must be set to a supported language!
sl_SI: Jezik mora biti nastavljen na podprt jezik!

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Are you sure?
sl_SI: Ali ste prepričani?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sl_SI: predmet %(name)s s primarnim ključem %(key)r ne obstaja.

en: Database error
sl_SI: Napaka podatkovne baze

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
sl_SI: Napaka! Nimate pravic za premakniti to stran. Prosimo

en: You do not have permission to publish this page
sl_SI: Nimate pravice za objavo te strani

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
sl_SI: Naslov in vtičniki z jezikom %(language)s so bili pobrisani

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
sl_SI: Nimate dovoljenja za spreminjanje strani v statusu in_navigation

en: View restriction
sl_SI: Poglej omejitev

en: View restrictions
sl_SI: Poglej omejitve

en: Page permissions
sl_SI: Dovoljenja na strani

en: User & Group permissions
sl_SI: Dovoljenja za uporabnike in skupine

en: Page permissions management
sl_SI: Upravljanje pravic na strani

en: Logout
sl_SI: Odjavi

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Page
sl_SI: Stran

en: Delete page
sl_SI: Zbriši stran

en: Select a valid site
sl_SI: Izberite veljavno spletno stran

en: Select a valid page
sl_SI: Izberite veljavno stran

en: position
sl_SI: pozicija

en: language
sl_SI: jezik

en: creation date
sl_SI: datum izdelave

en: can edit
sl_SI: lahko ureja

en: can add
sl_SI: sme dodati

en: can delete
sl_SI: sme izbrisati

en: can change advanced settings
sl_SI: lahko spremnija napredne nastavitve

en: can publish
sl_SI: lahko objavlja

en: can change permissions
sl_SI: lahko spreminja dovoljenja

en: can move
sl_SI: lahko premika

en: view restricted
sl_SI: omejeni pogled

en: can recover pages
sl_SI: lahko povrne

en: group
sl_SI: skupina

en: sites
sl_SI: spletišča

en: created by
sl_SI: izdelal

en: changed by
sl_SI: spremenil

en: publication date
sl_SI: datum objave

en: publication end date
sl_SI: končni datum objave

en: in navigation
sl_SI: v navigaciji

en: soft root
sl_SI: 'soft root'

en: id
sl_SI: oznaka

en: attached menu
sl_SI: Povezani meni

en: template
sl_SI: predloga

en: login required
sl_SI: potrebna je prijava

en: menu visibility
sl_SI: Vidnost menija

en: application
sl_SI: aplikacija

en: site
sl_SI: spletno mesto

en: Grant on
sl_SI: Dovoli na

en: page
sl_SI: stran

en: for logged in users only
sl_SI: Samo za prijavljene uporabnike

en: for anonymous users only
sl_SI: Samo za anonimne uporabnike

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
sl_SI: Kdaj naj gre stran v objavo. Stran mora imeti status "Objavljeno".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
sl_SI: Kdaj stran zastara. Prazno - ne zastara nikoli.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
sl_SI: Nasledniki ne bodo prikazani pri navigaciji

en: The template used to render the content.
sl_SI: Predloga za prikaz vsebine

en: limit when this page is visible in the menu
sl_SI: Omeji kdaj bo ta stran prkazana v meniju

en: pages
sl_SI: strani

en: default
sl_SI: privzeto

en: Current page
sl_SI: Trenutna stran

en: Page children (immediate)
sl_SI: (Neposredni) nasledniki strani

en: Page and children (immediate)
sl_SI: Stran in (neposredni) nasledniki

en: Page descendants
sl_SI: Potomci strani

en: Page and descendants
sl_SI: Stran in njeni potomci

en: on page level
sl_SI: na nivoju strani

en: frontend view restriction
sl_SI: omejitve pogleda prikazovalnika

en: can recover any deleted page
sl_SI: lahko povrne vsako izbrisano stram

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
sl_SI: Če ni izbrano nič, ima uporabnik pravico do vseh spletišč

en: Page global permission
sl_SI: Globalne pravice strani

en: Pages global permissions
sl_SI: Globalne pravice za vse strani

en: Page permission
sl_SI: Dovoljenja na strani

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
sl_SI: Pravica "dodaj stran" zahteva tudi dostop do otrok, ali potomcev, sicer dodana strani ne more spremeniti njen ustvarjalec.

en: User (page)
sl_SI: Uporabnik (stran)

en: Users (page)
sl_SI: Uporabniki (stran)

en: User group (page)
sl_SI: Skupina uporabnikov (stran)

en: User groups (page)
sl_SI: Skupine uporabnikov (stran)

en: width
sl_SI: širina

en: <Empty>
sl_SI: <Prazno>

en: title
sl_SI: naslov

en: overwrite the title (html title tag)
sl_SI: Prepiši naslov (html tag "title")

en: overwrite the title in the menu
sl_SI: prepiši naslov na meniju

en: description
sl_SI: opis

en: slug
sl_SI: kratek opis

en: Path
sl_SI: Pot

en: redirect
sl_SI: preusmeri

en: is published
sl_SI: je objavljeno

en: Advanced options
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Generic
sl_SI: Generično

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
sl_SI: Tukaj se prijavite v upravljanje <a href="%(login_url)s"></a> .

en: Username:
sl_SI: Uporabnik:

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Change a page
sl_SI: Spremeni stran

en: Home
sl_SI: Domov

en: View on site
sl_SI: Poglej na spletišču

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sl_SI[0]: Popravite spodnjo napako
sl_SI[1]: Popravite spodnji napaki
sl_SI[2]: Popravite spodnje napake
sl_SI[3]: Popravite spodnje napake

en: All permissions
sl_SI: Vse pravice

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Save and continue editing
sl_SI: Shrani in nadaljuj urejanje

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Can edit
sl_SI: Lahko ureja

en: Can add
sl_SI: Lahko dodaja

en: Can delete
sl_SI: Lahko briše

en: Can publish
sl_SI: Lahko objavi

en: Can change permissions
sl_SI: Lahko spreminja pravice

en: Can move
sl_SI: Lahko premika

en: Can view
sl_SI: Lahko vidi

en: (global)
sl_SI: (Globalno)

en: (current)
sl_SI: (Trenutno)

en: Page doesn't inherit any permissions.
sl_SI: Stran ne deduje pravic.

en: Save as new
sl_SI: Shrani kot novega

en: Save and add another
sl_SI: Shrani in dodaj novega

en: Basic Settings
sl_SI: Osnovne nastvaitve

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Cut
sl_SI: Izreži

en: List of pages
sl_SI: Seznam strani

en: Successfully moved
sl_SI: Uspešno prestavljen

en: Copy options
sl_SI: Možnosti kopiranja

en: Choose copy options
sl_SI: Izberi možnosti kopiranja

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Unpublish
sl_SI: Umakni objavo

en: Available plugins
sl_SI: Razpoložljivi vtičniki

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Are you sure you want to delete this plugin?
sl_SI: Ali resnično želite zbrisati ta vtičnik?

en: Add Another
sl_SI: Dodaj še enega

en: published
sl_SI: objavljen

en: Page not found on %(domain)s
sl_SI: Strani ni mogoče najti v %(domain)s

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
sl_SI: Oznaka predloge ni našla strani z iskalnimi pogoji `%(page_lookup)s 
    `. URL zahtevka: http://%(host)s%(path)s

en: email address
sl_SI: pošlji

en: Inherit the template of the nearest ancestor
sl_SI: Deduj predlogo najbližjega prednika

en: CMS - your user account was created.
sl_SI: CMS - vaš uporabniški račun je ustvarjen.

en: CMS - your user account was changed.
sl_SI: CMS - vaš uporabniški račun je spremenjen.
