django CMS - en to ky translation catalogue (41 entries)

en: All
ky: Баары

en: Copy permissions
ky: Жеткилерди көчүрүү

en: Title
ky: Баштык

en: The default title
ky: Орнотулган баштык

en: Slug
ky: Слаг

en: The part of the title that is used in the URL
ky: Баштыктын бир бөлүгү УРЛ да колдонулат

en: Menu Title
ky: Меню баштыгы

en: Overwrite what is displayed in the menu
ky: Менюда эмне көрсөтүлөрүн кайрадан жазыңыз

en: Page Title
ky: Барак баштыгы

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
ky: броузердин жогорусунда көрүнгөндү же бетбелгини кайрадан жазып салат.

en: Description meta tag
ky: Ачыктоочу мета тег

en: A description of the page used by search engines.
ky: Издөө энжиндери колдонгон барактын ачыктоосу.

en: Slug must not be empty.
ky: Слаг бош болбош керек.

en: Page type
ky: Барак тиби

en: Page Types
ky: Барак типтери

en: Application
ky: Колдонмо

en: Hook application to this page.
ky: Колдомону бул баракка илүү.

en: Overwrite URL
ky: Урл ду кайрадан жазуу

en: Keep this field empty if standard path should be used.
ky: стандарт жол колдонулуп атса бул талааны бош кармаңыз.

en: X Frame Options
ky: X Frame параметрлери

en: Redirect
ky: Буруу

en: Redirects to this URL.
ky: Бул УРЛга бурулат.

en: Start typing...
ky: Тере баштаңыз...

en: Application configurations
ky: Колдонмо тууралоосу

en: Language independent options
ky: Тилден көз карандысыз тандоолор

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
ky: Сураныч, башка тууралоону киргизүүдөн мурда %(language)s слагын орнотуп коюңуз.

en: A page with this reverse URL id exists already.
ky: Бул тескери УРЛдун ID боюнча барак мурдатан эле бар.

en: Invalid application config value
ky: Туура эмес колдонмо конфиг мааниси

en: An application instance using this configuration already exists.
ky: Бул конфиг менен колдонмо мурдатан эле бар.

en: An application instance with this name already exists.
ky: Бул ат менен колдонмо мурдатан эле бар.

en: You can't move the home page inside another page
ky: Сиз башкы бетти башка барактын ичине жылдыра албайсыз

en: Yes
ky: Ооба

en: No
ky: Жок

en: user
ky: колдонуучу

en: can_view
ky: көрө_алат

en: Add
ky: Кошуу

en: Change
ky: Өзгөртүү

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
ky: Колдонуучулар өзгөртүү жеткиси жок болсо барактады кошо албайт. Керектүү жеткилерди кошуңуз.

en: language
ky: Тил

en: width
ky: эни
