django CMS - en to hu translation catalogue (278 entries)

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hu: %(name)s objektum %(key)r elsődleges kulccsal nem létezik.

en: (current)
hu: (jelenlegi)

en: (global)
hu: (globális)

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
hu: <strong>Sikertelen belépés.</strong> Ellenőrizd az adatokat és próbáld újra.

en: A description of the page used by search engines.
hu: Keresők által használt leírás az oldalról

en: A page with this reverse URL id exists already.
hu: Az adott URL azonosítóval már létezik oldal.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
hu: A template tag nem találja az oldalt a következő argumentumokkal: `%(page_lookup)s`.
    A kérésben szereplő URL: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
hu: Egyedi azonosító, amelyet az url-ben használunk ennek az oldalnak a hivatkozásánál.

en: Add
hu: Új

en: Add Another
hu: Új hozzáadása

en: Add Category
hu: Kategória hozzáadása

en: Add Page Copy
hu: Oldal másolat hozzáadása

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
hu: Az oldal létrehozása jogosultság igényli a gyermekekhez és leszármazottakhoz való hozzáférést is, egyébként a létrehozott oldalt az oldal készítője nem tudja majd szerkeszteni.

en: Admin Sites
hu: Admin Felület

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Advanced Settings
hu: További beállítások

en: Advanced options
hu: További beállítások

en: Advanced settings
hu: További beállítások

en: All
hu: Mind

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
hu: Nem minden ős fog látszani a navigációban.

en: All permissions
hu: Minden jogosultság

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Application: %(apphook)s
hu: Alkalmazás: %(apphook)s

en: Are you sure you want to delete this plugin?
hu: Biztosan törölni szeretné a plugint?

en: Are you sure you want to revert to live?
hu: Biztosan elveti a változtatásokat?

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Articles
hu: Cikkek

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Basic Settings
hu: Alapvető beállítások

en: CMS - your user account was changed.
hu: CMS - a felhasználói fiókod megváltozott..

en: CMS - your user account was created.
hu: CMS - a felhasználói fiókod létrejött.

en: Can add
hu: Hozzáadhat

en: Can change permissions
hu: Hozzáférési jogokat módosíthat

en: Can delete
hu: Törölhet

en: Can edit
hu: Szerkesztheti

en: Can move
hu: Mozgathat

en: Can publish
hu: Publikálhat

en: Can view
hu: Megtekintheti

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot delete %(name)s
hu: Nem törölhetők %(name)s

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Change
hu: Módosítás

en: Change Category
hu: Kategória megváltoztatása

en: Change Permissions
hu: Jogosultságok megváltoztatása

en: Change a page
hu: Oldal megváltoztatása

en: Changes within the tree might require a refresh.
hu: A fastruktúra változásait szükséges lehet frissíteni.

en: Choose copy options
hu: Válasszon a másolási lehetőségek közül

en: Close
hu: Bezárás

en: Content
hu: Tartalom

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy all
hu: Összes másolása

en: Copy from
hu: másolás innen:

en: Copy options
hu: Beállítások másolása

en: Copy permissions
hu: Jogok másolása

en: Current page
hu: Aktuális oldal

en: Cut
hu: Kivágás

en: Database error
hu: Adatbázis hiba

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete page
hu: törlés kérése

en: Deny
hu: Tiltás

en: Description meta tag
hu: "Description" meta tag

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
hu: Leíró név, amely segítségével azonosítja a helyőrzőt. A látogatók számára nem jelenik meg.

en: Display in navigation
hu: Megjelenítés a navigációban

en: Double-click to edit
hu: Dupla kattintás a szerkesztéshez

en: Drop a plugin here
hu: Húzz egy plugint ide

en: Duplicate this Page
hu: Oldal megduplázása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit model
hu: Modell szerkesztése

en: Edit this Page
hu: Az oldal szerkesztése

en: Empty
hu: Üres

en: Empty all
hu: Összes törlése

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
hu: Hiba! Nincs jogosultságod az oldal mozgatásához. Frissítsd az oldalt!

en: Example1 App
hu: Példa1 Alkalmazás

en: Extra Context
hu: Extra Tartalom

en: Field %s not found
hu: A mező nem található: %s

en: Generic
hu: Álltalános

en: Grant on
hu: Engedélyezés

en: Group
hu: Csoport

en: Hide in navigation
hu: Elrejtés a navigációban

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Hook application to this page.
hu: Alkalmazás csatolása az oldalhoz

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
hu: Ha egyiket sem jelöli ki, akkor a felhasználónak mindegyik webhelyhez lesz hozzáférése.

en: Inherit from parent page
hu: A szülő oldal beállításai szerint

en: Inherit the template of the nearest ancestor
hu: Örökli a templátot a közvetlen őstől

en: It is being redirected to:
hu: Az oldal átkerült a következő címre:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
hu: Hagyja ezt a mezőt üresen, ha az alapértelmezett útvonalat kívánja használni

en: Language
hu: Nyelv

en: Language must be set to a supported language!
hu: A beállított nyelvnek támogatott nyelvnek kell lennie!

en: List of pages
hu: Oldalak listája

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
hu: Az adminisztrációs felületre <a href="%(login_url)s">ezen a linken</a> jelentkezhet be.

en: Login
hu: Belépés

en: Login url: %(login_url)s
hu: Bejeletkezési url: %(login_url)s

en: Logout
hu: Kilépés

en: Menu Title
hu: Menü Cím

en: MultilingualExample1 App
hu: Többnyelvű Példa 1 Alkalmazás

en: Namespaced App
hu: Névtér App

en: New Page
hu: Új oldal

en: New Sub Page
hu: Új aloldal

en: Only this website
hu: Csak ezen az oldalon

en: Overwrite URL
hu: URL felülírása

en: Overwrite what is displayed in the menu
hu: Felülírja a menüben megjelenő címet

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
hu: Felülírja a title tag-ben megjelenő címet

en: Page
hu: Oldal

en: Page Extension
hu: Oldal kiterjesztés

en: Page Title
hu: Oldal Cím

en: Page Types
hu: Oldal típusok

en: Page and children (immediate)
hu: Oldal és közvetlen gyerekei

en: Page and descendants
hu: Oldal és leszérmazottai

en: Page children (immediate)
hu: Oldal közvetlen gyerekei

en: Page descendants
hu: Oldal leszármazottai

en: Page doesn't inherit any permissions.
hu: Az oldalhoz nincs beállítva jogosultság.

en: Page global permission
hu: Oldal globális jogosultság

en: Page not found on %(domain)s
hu: Az oldal nem található itt: %(domain)s

en: Page not published! A parent page is not published yet.
hu: Nem tettük közzé az oldalt! Még van közzé nem tett szülő oldal!

en: Page permission
hu: Oldal jogosultság

en: Page permissions
hu: Oldal jogai

en: Page permissions management
hu: Oldal jogainak kezelése

en: Page settings
hu: Oldal beállításai

en: Page type
hu: Oldal típus

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages global permissions
hu: Oldal globális jogosultságok

en: Parent plugin language must be same as language!
hu: A nyelvnek meg kell egyeznie a szülő plugin nyelvével!

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Path
hu: Útvonal

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Placeholder
hu: Hely

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hu[0]: Kérem, javítsa az alábbi hibát.
hu[1]: Kérem, javítsa az alábbi hibákat.

en: Preview
hu: Előnézet

en: Publish
hu: Publikálás

en: Publish page now
hu: Oldal publikálása

en: Publishing dates
hu: Közzététel dátumai

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Redirects to this URL.
hu: Átirányítás erre az URL-re.

en: Revert to live
hu: Változások elvetése

en: Sample App
hu: Példa Alkalmazás

en: Sample App 2
hu: Példa alkalmazás 2

en: Save
hu: Mentés

en: Save and add another
hu: Mentés új hozzáadása

en: Save and continue editing
hu: Mentés és szerkesztés folytatása

en: Save as Page Type
hu: Mentés oldal típusként

en: Save as new
hu: Mentés újként

en: Search
hu: Keresés

en: Select a valid page
hu: Válasszon egy érvényes oldalt

en: Select a valid site
hu: Válasszon egy érvényes webhelyet

en: Sites
hu: Webhely

en: Slug
hu: URL aliasz

en: Slug must not be empty.
hu: Az URL aliasz nem lehet üres!

en: Static Menu
hu: Statikus menü

en: Static Menu2
hu: Statikus menü 2

en: Structure
hu: Struktúra

en: Successfully moved
hu: Áthelyezés sikeres

en: Template not valid
hu: Érvénytelen sablon

en: Templates
hu: Sablonok

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
hu: "%(page)s" oldal %(language)s nyelvű változatát sikeresen visszavonta.

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
hu: A %(name)s plugin "%(obj)s" sikeres törölve.

en: The content was successfully published.
hu: A tartalom sikeresen publikálva.

en: The default title
hu: Alapértelmezett cím

en: The following error occured:
hu: A következő hiba történt:

en: The language for the admin interface and toolbar
hu: Az admin felület és az eszköz sor nyelve

en: The part of the title that is used in the URL
hu: A cím része, ami az URL-ben használandó

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
hu: A "%(obj)s" hely sikeresen törölve.

en: The template used to render the content.
hu: A tartalom megjelenítéséhez használt sablon.

en: The template was successfully changed
hu: A sablon sikeresen megváltozott

en: The text displayed in search engines.
hu: A szöveg megjelenik a kereső motrokban.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
hu: Ennek a bővítménynek nincs több beállítása. Kérem, nyomja meg a mentés gombot.

en: There was a problem publishing your content
hu: A tartalom publikálása közben hiba lépett fel

en: This page has no preview!
hu: Ennek az oldalnak nincs előnézete!

en: This page has unpublished changes.
hu: Az oldalnak publikálatlan változásai vannak.

en: This page was never published
hu: Az oldal még nem volt közzétett

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
hu: Ezen a helyen a megengedett %(plugin_name)s bővítmények száma elérte a maximális mennyiséget (%(limit)s).

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
hu: Ezen a helyen elérte a pluginek száma a maximálisat (%s).

en: Title
hu: Cím

en: Title Extension
hu: Cím kiterjesztés

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
hu: %(language)s nyelvű cím és plugin már létezik

en: To render the static placeholder in templates.
hu: Sablonokban használt statikus helyőrzők megjelenítéséhez.

en: Unpublish
hu: Publikálás visszavonása

en: User
hu: Felhasználó

en: User & Group permissions
hu: Felhasználó és Csoport jogok

en: User (page)
hu: Felhasználó (oldal)

en: User group (page)
hu: Felhasználó csoport (oldal)

en: User groups (page)
hu: Felhasználó csoportok (oldal)

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: Users
hu: Felhasználó

en: Users (page)
hu: Felhasználók (oldal)

en: View restriction
hu: Nézet korlátozás

en: View restrictions
hu: Nézet korlátozások

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
hu: Mikor élesedjen az oldal. A státusznak "Közzétett" állapotúnak kell lennie az élesítéshez.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
hu: Az oldal lejárati ideje. Hagyd üresen ha sosem jár le.

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
hu: Megengedi az oldal beágyazását más oldalakba vagy webhelyekbe?

en: X Frame Options
hu: X Frame opciók

en: You do not have permission to add a plugin
hu: Nincs jogosultsága plugin hozzáadásához.

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
hu: Nincs joga az oldal menübeli pozíciójának változtatásához

en: You do not have permission to clear this placeholder
hu: Nincs jogosultsága ennek a helynek a törléséhez.

en: You do not have permission to copy these plugins.
hu: Nincs jogosultsága ezen pluginek másolásához.

en: You do not have permission to delete this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin törléséhez

en: You do not have permission to edit this item
hu: Nincs jogosultsága az elem szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this page
hu: Nincs jogosultsága az oldal szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin szerkesztéséhez

en: You do not have permission to publish this page
hu: Nincs joga az oldal publikálásához

en: You do not have permission to unpublish this page
hu: Nincs jogosultsága az oldal visszavonására.

en: You have no permission to move this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin mozgatásához

en: application
hu: alkalmazás

en: application instance name
hu: alkalmazás példány neve

en: attached menu
hu: kapcsolódó menü

en: by code
hu: kód szerint

en: by template
hu: sablon szerint

en: can add
hu: hozzáadhat?

en: can change advanced settings
hu: további beállításokat módosíthatja?

en: can change permissions
hu: hozzáférési jogokat módosíthat?

en: can delete
hu: törölhet?

en: can edit
hu: szerkeszthet?

en: can move
hu: mozgathat?

en: can publish
hu: publikálhat?

en: can recover any deleted page
hu: bármelyik törölt oldalt visszaállíthatja?

en: can recover pages
hu: vissza állíthat oldalakat?

en: can_view
hu: megtekinthető

en: changed by
hu: mádosítva

en: created by
hu: létrehozva

en: creation date
hu: létrehozás dátuma

en: creation_method
hu: létrehozás módja

en: default
hu: alapértelmezett

en: description
hu: leírás

en: email address
hu: email cím

en: for anonymous users only
hu: csak névtelen felhasználók számára

en: for logged in users only
hu: csak bejelentkezett felhasználók számára

en: frontend view restriction
hu: frontend nézet korlátozás

en: group
hu: csoport

en: id
hu: azonosító

en: in menu
hu: menüben

en: in navigation
hu: navigációban szerepel

en: is published
hu: publikálva

en: is restricted
hu: korlátozott

en: language
hu: nyelv

en: last change by
hu: utoljára módosította:

en: limit when this page is visible in the menu
hu: korlátozza, hogy mikor jelenjen meg ez az oldal a menüben

en: login required
hu: bejelentkezés szükséges

en: menu visibility
hu: menü láthatósága

en: no content
hu: nincs tartalom

en: object ID
hu: objektum AZ

en: on page level
hu: oldal szinten

en: overwrite the title (html title tag)
hu: cím felülírása (html title tag-ban)

en: overwrite the title in the menu
hu: cím felülírása a menüben

en: page
hu: oldal

en: pages
hu: oldalak

en: placeholder
hu: hely

en: placeholder code
hu: helyőrző kódja

en: placeholder content
hu: helyőrző tartalma

en: position
hu: pozíció

en: publication date
hu: publikálás dátuma

en: publication end date
hu: publikusság vége

en: published
hu: publikálva

en: redirect
hu: átirányítás

en: sample account page
hu: példa fiók oldal

en: sample my profile page
hu: példa saját profil oldal

en: sample root page
hu: példa kezdő oldal

en: sample settings page
hu: példa beállítás oldal

en: site
hu: webhely

en: sites
hu: szájt

en: slot
hu: horgony

en: slug
hu: URL aliasz

en: soft root
hu: Gyenge gyökér

en: static placeholder
hu: statikus helyőrző

en: static placeholder name
hu: statikus helyőrző neve

en: static placeholders
hu: statikus helyőrzők

en: template
hu: sablon

en: title
hu: cím

en: unpublished
hu: nem közzétett

en: unpublished changes
hu: közzé nem tett változtatások

en: unpublished parent
hu: nem publikus szülő

en: user
hu: felhasználó

en: user setting
hu: felhasználó beállítás

en: user settings
hu: felhasználó beállítások

en: view restricted
hu: a nézet korlátozott

en: width
hu: szélesség
