django CMS - en to eo translation catalogue (114 entries)

en: Copy permissions
eo: Kopiaj permesoj

en: Title
eo: Titolo

en: The default title
eo: La apriora titolo

en: Slug
eo: URLa nomo

en: The part of the title that is used in the URL
eo: La parto de la titolo uzita en la URL

en: Menu Title
eo: Menua titolo

en: Overwrite what is displayed in the menu
eo: Antataŭigas tiun, kiu estas afiŝita en la menuo

en: Page Title
eo: Paĝa titolo

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
eo: Anstataŭigu tiun, kiu estas supre en via foliumilo aŭ en paĝmarkiloj

en: Description meta tag
eo: Metaetikedo de priskribo

en: A description of the page used by search engines.
eo: Priskribo de la paĝo uzita de serĉiloj.

en: Slug must not be empty.
eo: URLa nomo ne devas esti malplena.

en: Page type
eo: Paĝa tipo

en: Page Types
eo: Paĝaj tipoj

en: Application
eo: Aplikaĵo

en: Hook application to this page.
eo: Aplikaĵa hoko al tiu paĝo.

en: Overwrite URL
eo: Anstataŭigu URLn

en: Keep this field empty if standard path should be used.
eo: Konservu tiun kampon malplenan se la apriora dosierindiko devus esti uzata.

en: X Frame Options
eo: X kadro opcioj

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
eo: Ĉu tiu paĝo povas esti enkorpita en aliaj paĝoj aŭ retejoj

en: Redirect
eo: Aldirekto

en: Redirects to this URL.
eo: Aldirektas al tiun URL.

en: Start typing...
eo: Komencu tajpi…

en: Application configurations
eo: Aplikaĵa agordoj

en: Language independent options
eo: Lingvo-sendependaj opcioj

en: user
eo: uzanto

en: Add
eo: Aldoni

en: Change
eo: Ŝanĝi

en: Delete
eo: Forviŝi

en: Language must be set to a supported language!
eo: La lingvo devas esti subtenata lingvo!

en: Parent plugin language must be same as language!
eo: Supera kromaĵa lingvo devas esti sama al lingvo!

en: Advanced Settings
eo: Specialaj agordoj

en: Publishing dates
eo: Publikigaj datoj

en: Change Permissions
eo: Ŝangi permesojn

en: Are you sure?
eo: Ĉu vi certas?

en: Database error
eo: Datumbaza eraro

en: Template not valid
eo: Ŝablono ne validas

en: The template was successfully changed
eo: Vi sukcese ŝanĝis la ŝablonon

en: You do not have permission to copy these plugins.
eo: Vi ne havas permeson kopii tiujn kromaĵojn.

en: This page was never published
eo: Tiu paĝo neniam estis publikigita

en: You do not have permission to edit this page
eo: Vi ne havas permeson redakti tiun paĝon

en: Add Page Copy
eo: Aldoni paĝan kopion

en: View restriction
eo: Vida limigo

en: View restrictions
eo: Vidaj limigoj

en: Field %s not found
eo: Kampo %s ne trovita

en: You do not have permission to edit this item
eo: Vi ne havas permeson redakti tiun eron

en: You do not have permission to add a plugin
eo: Vi ne havas permeson aldoni kromaĵon

en: Plugin not found
eo: Kromaĵo ne trovita

en: Page permissions
eo: Paĝaj permesoj

en: User & Group permissions
eo: Uzantaj kaj grupaj permesoj

en: Page permissions management
eo: Paĝa permesa administrado

en: Alias
eo: Aliaso

en: Create Alias
eo: Krei aliason

en: Sites
eo: Retejoj

en: Admin Sites
eo: Adminretejoj

en: Administration
eo: Administrado

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Disable toolbar
eo: Malŝalti ilobreton

en: Users
eo: Uzantoj

en: Logout %s
eo: Elsaluti %s

en: Logout
eo: Elsaluti

en: Language
eo: Lingvo

en: Structure
eo: Strukturo

en: Content
eo: Enhavo

en: Publish page now
eo: Publikigi paĝon nun

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Page
eo: Paĝo

en: New Page
eo: Nova paĝo

en: New Sub Page
eo: Nova subpaĝo

en: Duplicate this Page
eo: Duobli tiun paĝon

en: Edit this Page
eo: Redakti tiun paĝon

en: Advanced settings
eo: Specialaj agordoj

en: Templates
eo: Ŝablonoj

en: Save as Page Type
eo: Konservi kiel paĝa tipo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Hide in navigation
eo: Kaŝi dum navigo

en: Display in navigation
eo: Afiŝi dum navigo

en: Unpublish page
eo: Malpublikigi paĝon

en: Publish page
eo: Publikigi paĝon

en: Delete page
eo: Forviŝi paĝon

en: Select a valid site
eo: Elektu validan retejon

en: Select a valid page
eo: Elektu validan paĝon

en: position
eo: pozicio

en: language
eo: lingvo

en: plugin_name
eo: kromaĵa_nomo

en: creation date
eo: kreodato

en: can edit
eo: eblas redakti

en: can add
eo: eblas aldoni

en: can delete
eo: elbas forviŝi

en: can change advanced settings
eo: eblas ŝanĝi specialajn agordojn

en: can publish
eo: eblas publikigi

en: can change permissions
eo: eblas ŝanĝi permesojn

en: can move
eo: eblas movigi

en: view restricted
eo: vidi limigitaj

en: group
eo: grupo

en: sites
eo: retejoj

en: created by
eo: kreis

en: changed by
eo: ŝanĝis

en: publication date
eo: dato de publikigo

en: publication end date
eo: dato de fino de publikigo

en: in navigation
eo: dum navigo

en: application
eo: aplikaĵo

en: site
eo: retejo

en: page
eo: paĝo

en: Deny
eo: Malpermesi

en: Only this website
eo: Nur en tiu retejo

en: Allow
eo: Permesi

en: pages
eo: paĝoj

en: Empty
eo: Malplena

en: default
eo: aprioro

en: Current page
eo: Nuna paĝo

en: <Empty>
eo: <Malplena>

en: Add Another
eo: Aldoni alian
