django CMS - en to cs translation catalogue (437 entries)

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
cs: 
    Obnovit odstraněnou  %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
cs: 
    Nová %(name)s

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
cs: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Přidejte první stránku</a> aby jste pokračovali dále.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
cs: 
                            Zdá se, že máte zakázaný JavaScript. Prosím
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">přidejte stránku</a> ručně.

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
cs: 
                        Vítejte v django CMS verze <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: "%s" was reverted to the live version.
cs: "%s" - změněno zpět na produkční verzi.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
cs: Objekt %(name)s s primárním klíčem %(key)r neexistuje.

en: (current)
cs: (aktuální)

en: (global)
cs: (globální)

en: <Empty>
cs: <Prázdný>

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
cs: <strong>Přihlášení se nezdařilo.</strong> Zkontrolujte prosím jméno a heslo a zkuste to znovu.

en: A description of the page used by search engines.
cs: Seznam klíčových slov oddělených čárkou, které mohou indexovat vyhledávače.

en: A page with this reverse URL id exists already.
cs: Stránka s takovu hodnotou reverse URL id již existuje.

en: A static placeholder with the same site and code already exists
cs: Statická umístěnka se stejným kódem pro tento web již existuje.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
cs: Template tag nemůže najít stránku s argumenty vyhledávání `%(page_lookup)s`. URL požadavku bylo: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
cs: Unikátní identifikátor, který je použit s page_url templatetag pro odkazování do této stránky

en: A wizard has already been registered for model: %s
cs: Průvodce již byl přiřazen modelu: %s

en: Add
cs: Přidat

en: Add Another
cs: Přidat další

en: Add Category
cs: Přidat kategorii

en: Add Page Copy
cs: Přidat kopii stránky

en: Add Translation
cs: Přidat překlad

en: Add a page
cs: Přidat stránku

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
cs: Právo na přidání stránky vyžaduje také přístup k "vnořeným" stránkám, jinak tyto stránky nebude moci editovat jejich autor.

en: Add plugin
cs: Přidat plugin

en: Add plugin to
cs: Přidat plugin do

en: Add plugin to %(plugin_name)s
cs: Přidat plugin k  %(plugin_name)s

en: Add your first page
cs: Přidejte svou první stránku

en: Admin Sites
cs: Správa webů

en: Administration
cs: Administrace

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené možnosti

en: Advanced options
cs: Pokročilá nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilé nastavení

en: All
cs: Vše

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
cs: Potomci nebudou zobrazeni v navigaci

en: All permissions
cs: Všechna oprávnění

en: Allow
cs: Povolit

en: An application instance using this configuration already exists.
cs: Instance aplikace používající tuto konfiguraci již existuje.

en: An application instance with this name already exists.
cs: Instance aplikace s tímto jménem již existuje.

en: Apphook
cs: Přípojka aplikace

en: Application
cs: Aplikace

en: Application configurations
cs: Konfigurace aplikace

en: Application: %(apphook)s
cs: Aplikace: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
cs: Chcete zahodit tyto změny?

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
cs: Opravdu chcete zkopírovat všechny pluginy z %s?

en: Are you sure you want to delete this plugin?
cs: Určitě chcete odstranit tento plugin?

en: Are you sure you want to publish this page?
cs: Jste si jisti, že chcete publikovat tuto stránku?

en: Are you sure you want to revert to live?
cs: Opravdu se chcete zahodit rozpracované změny?

en: Are you sure you want to § this page?
cs: Opravdu chcete § tuto stránku?

en: Are you sure?
cs: Jste si jist?

en: Articles
cs: Články

en: Available plugins
cs: Dostupné typy obsahu

en: Back
cs: Zpět

en: Basic Settings
cs: Základní nastavení

en: Bring up this help dialog
cs: Zobrazit dialog nápovědy

en: CMS - your user account was changed.
cs: CMS - váš uživatelský účet byl změněn.

en: CMS - your user account was created.
cs: CMS - Váš uživatelský účet byl vytvořen.

en: Can add
cs: Smí přidávat

en: Can change permissions
cs: Smí měnit oprávnění

en: Can delete
cs: Smí odstranit

en: Can edit
cs: Smí upravovat

en: Can move
cs: Smí přesouvat

en: Can publish
cs: Smí publikovat

en: Can view
cs: Může vidět

en: Cancel
cs: Storno

en: Cannot delete %(name)s
cs: Není možné odstranit položku %(name)s

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Change
cs: Změnit

en: Change Category
cs: Upravit kategorii

en: Change Permissions
cs: Změnit oprávnění

en: Change a page
cs: Změnit

en: Changed
cs: Zmeněno

en: Changes within the tree might require a refresh.
cs: Změny ve stromu mohou vyžadovat obnovení.

en: Child app
cs: Aplikace potomka

en: Choose copy options
cs: Zvolte volby pro zkopírování

en: Clear clipboard
cs: Vyprázdnit schránku

en: Click to go back
cs: Klikněte pro krok zpět

en: Click to go forward
cs: Klikněte pro krok vpřed

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Clipboard is empty.
cs: Schránka je prázdná.

en: Clipboard...
cs: Schránka...

en: Close
cs: Zavřít

en: Close/cancel
cs: Zavřít/zrušit

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Configure
cs: Konfigurovat

en: Content
cs: Obsah

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy all
cs: Kopírovat vše

en: Copy all plugins
cs: Zkopírovat všechny pluginy

en: Copy from
cs: Kopírovat z

en: Copy options
cs: Kopírovat volby

en: Copy permissions
cs: Zkopírovat oprávnění

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Alias
cs: Vytvořit Alias

en: Create Page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a new %s instance.
cs: Vytvořit novou instanci %s.

en: Create a new page next to the current page.
cs: Vytvořit novou stránku vedle současné stránky.

en: Create a page below the current page.
cs: Vytvořit stránku pod současnou stránkou.

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Database error
cs: Databázová chyba

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Translation
cs: Odstranit překlad

en: Delete page
cs: Odstranit stránku

en: Deny
cs: Odmítnout

en: Description meta tag
cs: Meta tag Description (Popis)

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
cs: Popisné jméno identifikující tuto umístěnku. Není zobrazováno uživatelům.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
cs: Určuje, zda se uživatel smí přihlásit do administrace.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
cs: Určuje, zda má být uživatel brán jako aktivní. Zrušte toto nastavení namísto mazání účtu.

en: Disable toolbar
cs: Vypnout řádek nástrojů

en: Display in navigation
cs: Zobrazit v navigaci

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Double-click to edit
cs: Poklepáním myši editujte

en: Drop a plugin here
cs: Přesuňte pložku obsahu sem

en: Duplicate this Page
cs: Duplikovat tuto stránku

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit model
cs: Upravit model

en: Edit plugin
cs: Upravit plugin

en: Edit this Page
cs: Upravit tuto stránku

en: Empty
cs: Prázdné

en: Empty all
cs: Odebrat vše

en: Enter a valid username.
cs: Zadejte platné uživatelské jméno.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
cs: Chyba! Stránka, kterou kopírujete, není přeložena v žádném z jazyků nakonfigurovaných cílovou stránkou.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
cs: Chyba! Nemáte oprávnění ke kopírování této stránky.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
cs: Chyba! Nemáte oprávnění k přesunu na tuto stránku. Načtěte si prosím stránku znovu.

en: Error:
cs: Chyba:

en: Example1
cs: Příklad 1

en: Example1 App
cs: Příklad 1 aplikace

en: Examples
cs: Příklady

en: Expand all
cs: Rozbalit vše

en: Expand/collapse
cs: Rozvinout/sbalit

en: Extra Context
cs: Další souvislosti

en: Field %s not found
cs: Pole %s nenalezeno

en: Filter plugins...
cs: Vyfiltrovat pluginy...

en: Grant on
cs: Platné pro

en: Group
cs: Skupina

en: Hide in navigation
cs: Skrýt v navigaci

en: Home
cs: Domů

en: Hook application to this page.
cs: Připojit aplikaci k této stránce.

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
cs: Pokud není vyplněno, uživatel má práva ke všem stránkám.

en: In menu
cs: V menu

en: Inherit from parent page
cs: Převzít od nadřazené stránky

en: Inherit the template of the nearest ancestor
cs: Podědit šablonu nejbližšího předka

en: Installation Notes
cs: Poznámky instalace

en: Installation successful!
cs: Instalace proběhla úspěšně.

en: Invalid plugin type '%s'
cs: Neplatný typ pluginu: "%s"

en: It is being redirected to:
cs: Přesměrovává na:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
cs: Ponechejte toto políčko prázdné, pokud se má použít standardní cesta.

en: Language
cs: Jazyk

en: Language independent options
cs: Nastavení nezávislé na jazyku

en: Language must be set to a supported language!
cs: Zadaný jazyk není podporovaný, zvolte jiný.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
cs: Ponechte prázdné pro automatické vyplnění slugu, nebo vyplňte dle potřeby.

en: Legend
cs: Legenda

en: List of pages
cs: Seznam stránek

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
cs: <a href="%(login_url)s">Přihlášení do administrace</a>

en: Login
cs: Přihlášení

en: Login url: %(login_url)s
cs: Přihlašovací URL: %(login_url)s

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Logout %s
cs: Odhlásit %s

en: Main Navigation
cs: Hlavní navigace

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Menu Title
cs: Název menu

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: More
cs: Více

en: Move to next/previous element
cs: Přesun na následující/předcházející prvek

en: MultilingualExample1 App
cs: Výcejazyčný příklad 1 aplikace

en: New Page
cs: Nová stránka

en: New Sub Page
cs: Nová podstránka

en: New node
cs: Nový uzel

en: New page
cs: Nová stránka

en: New sub page
cs: Nová podstránka

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: No registered apphook "%r" found
cs: Přípojka aplikace "%r" nenalezena

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: Only this website
cs: Jen tento web

en: Open "Create" dialog
cs: Otevřít dialog pro Vytvoření

en: Open actions menu
cs: Otevřít menu akcí

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
cs: Volitelné. Pokud uvedete, text bude automaticky přidán do nového textového modulu.

en: Options
cs: Možnosti

en: Overwrite URL
cs: Přepsat URL

en: Overwrite what is displayed in the menu
cs: Přepsat to, co se zobrazuje v menu

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
cs: Přepsat to, co se zobrazuje v horní části vašeho prohlížeče nebo v záložkách

en: Page
cs: Stránka

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
cs: Stránka "%(conflict_page)s" má stejnou url "%(url)s" jako současná stránka "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
cs: Stránka "%(conflict_page)s" má stejnou url "%(url)s" jako současná stránka.

en: Page Extension
cs: Rozšíření stránky

en: Page Title
cs: Název stránky

en: Page Tree
cs: Strom stránek

en: Page Types
cs: Typy stránek

en: Page and children (immediate)
cs: Tato stránka + přímí potomci

en: Page and descendants
cs: Tato stránka ₊ všichni potomci

en: Page children (immediate)
cs: Přímí potomci stránky

en: Page descendants
cs: Všichni potomci stránky

en: Page doesn't inherit any permissions.
cs: Stránka nemá žádná další kritéria

en: Page global permission
cs: Globální oprávnění stránky

en: Page not found on %(domain)s
cs: Nedostupná stránka na %(domain)s

en: Page not published! A parent page is not published yet.
cs: Stránka nebyla zveřejněna! Nadřazená stránka také není zveřejněna.

en: Page permission
cs: Práva stránky

en: Page permissions
cs: Práva stránky

en: Page permissions management
cs: Správa práv stránky

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
cs: Nastavení stránky (SHIFT + kliknutí pro Pokročilé nastavení)

en: Page type
cs: Typ stránky

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages global permissions
cs: Globální oprávnění stránek

en: Parent app
cs: Aplikace rodiče

en: Parent plugin language must be same as language!
cs: Jazyk rodičovského pluginu musí být stejný jako jazyk!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
cs: Placeholder v nadřazeném pluginu musí odpovídat tomuto placeholderu.

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste
cs: Vložit

en: Path
cs: Cesta

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Placeholder
cs: Umístěnka

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
cs: Prosím zvolte jednu z možností uvedených níže, pro pokračování k dalšímu kroku.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
cs[0]: Opravte prosím následující chybu.
cs[1]: Opravte prosím následující chyby.
cs[2]: Opravte prosím následující chyby.
cs[3]: Opravte prosím následující chyby.

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
cs: Prosím vytvořte následující jazykovou mutaci stránky před úpravou jejích pokročilých vlastností:  %(language)s

en: Please log in
cs: Přihlaste se prosím

en: Please select user or group.
cs: Prosím zvolte uživatele či skupinu.

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
cs: Prosím přiřaďte slug pro následující jazykovou mutaci před změnou pokročiých nastavení:  %(language)s

en: Plugin not found
cs: Plugin nebyl nalezen

en: Plugin will be added here
cs: Zde bude přidán plugin

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview this page in %(language)s
cs: Zobrazit náhled v jazyk. mutaci:  %(language)s

en: Provide a title for the new page.
cs: Uveďte nadpis pro novou stránku.

en: Publish
cs: Publikovat

en: Publish page
cs: Publikovat stránku

en: Publish page changes
cs: Publikovaná stránka změněna

en: Publish page now
cs: Publikovat nyní

en: Published
cs: Publikováno

en: Publishing dates
cs: Data publikování

en: Redirect
cs: Přesměrování

en: Redirects to this URL.
cs: Přesměruje se na tuto URL.

en: Reload
cs: Obnovit

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
cs: Povinné. 300 znaků nebo méně. Písmena, čísla a znaky @/./+/-/_

en: Reset filter
cs: Původní filtr

en: Revert to live
cs: Zahodit rozpracované změny

en: Sample App
cs: Ukázková aplikace

en: Sample App 2
cs: Ukázková aplikace 2

en: Sample App with excluded permissions
cs: Vzorová aplikace s vyňatými právy

en: Save
cs: Uložit

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Save and continue editing
cs: Uložit a pokračovat v editaci

en: Save as Page Type
cs: Uložit jako Typ stránky

en: Save as new
cs: Uložit jako novou

en: Search
cs: Vyhledat

en: Select a valid page
cs: Vybrat platnou stránku

en: Select a valid site
cs: Vybrat platnou stránku

en: Set as home
cs: Nastavit jako homepage

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Shortcuts...
cs: Zkratky...

en: Sites
cs: Weby

en: Slug
cs: Identifikátor

en: Slug must not be empty.
cs: Identifikátor nesmí být prázdný

en: Start typing...
cs: Začněte psát ...

en: Static Menu
cs: Statické Menu

en: Static Menu2
cs: Statické Menu2

en: Static Menu3
cs: Statické Menu3

en: Static Menu4
cs: Statické menu4

en: Structure
cs: Struktura

en: Successfully moved
cs: Úspěšně přesunuto

en: Support
cs: Podpora

en: Tap to edit
cs: Ťukněte sem pro editaci

en: Template not valid
cs: Šablona není platná

en: Templates
cs: Šablony

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
cs: Děkujeme za dnešní kvalitní strávení času s našimi stránkami.

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
cs: Stránka "%(page)s" v jazyce %(language)s byla úspěšně depublikována

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
cs: Změna úspěšná: %(name)s " %(obj)s"

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
cs: Položka obsahu "%(obj)s" typu %(name)s byla úspěšně odstraněna.

en: The content was successfully published.
cs: Obsah byl úspěšně publikován.

en: The default title
cs: Výchozí název

en: The following error occured:
cs: Došlo k následující chybě:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
cs: Formulář nelze nahrát. Prosím zkontrolujte že aplikace beží korektně.

en: The language for the admin interface and toolbar
cs: Jazyk administračního rozhraní a panelu nástrojů

en: The part of the title that is used in the URL
cs: Část názvu, který je použit v URL

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
cs: Blok "%(obj)s" byl úspěšně vymazán.

en: The template used to render the content.
cs: Šablona pro vykreslení obsahu

en: The template was successfully changed
cs: Stránka byla úspěšně schválena.

en: The text displayed in search engines.
cs: Text zobrazovaný ve vyhledávačích.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
cs: Nejsou k dispozici žádné další nastavení tohoto pluginu. Prosím, stiskněte tlačítko Uložit.

en: There was a problem publishing your content
cs: Během publikování obsahu došlo k chybě

en: This is a static placeholder
cs: Toto je statický placeholder

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
cs: Toto je pouze reference odjinud,  obsah lze upravovat pouze na stránce <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a>

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
cs: Tato stránka nemůže být zkopírována protože je k ní připojena aplikace. Tyto přípojky lze spravovat v Pokročilých nastaveních.

en: This page has no preview!
cs: Tato stránka nemá náhled!

en: This page has unpublished changes.
cs: Tato stránka obsahuje neuveřejněné změny.

en: This page was never published
cs: Tato stránka nebyla nikdy zveřejněna

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
cs: Tento blok už obsahuje maximální povolený počet (%(limit)s) položek typu %(plugin_name)s.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
cs: Tento blok už obsahuje maximální povolený počet položek obsahu (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
cs: Tenhle plugin není možné přesunout nebo upravovat mimo jeho rodiče.

en: This plugin cannot have nested plugins.
cs: Tento plugin nemůže mít zanořené pluginy.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
cs: Tento plugin neumožňuje zanořovat pluginy tohoto typu.

en: Three columns
cs: Tři sloupce

en: Title
cs: Název

en: Title Extension
cs: Název stránky

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
cs: Název a položky obsahu pro jazyk %(language)s byli odstraněny.

en: To render the static placeholder in templates.
cs: Generuj statické umístěnky v šablonách.

en: Toggle structure
cs: Přepnout zobrazení struktury

en: Toggle structure mode
cs: Přepnout režim struktury

en: Two columns
cs: Dva sloupce

en: Unpublish
cs: Depublikovat

en: Unpublish page
cs: Depublikovat stránku

en: Unpublished
cs: Nepublikováno

en: User
cs: Uživatel

en: User & Group permissions
cs: Práva uživatele/skupiny

en: User (page)
cs: Uživatel (stránka)

en: User group (page)
cs: Skupina uživatel (stránka)

en: User groups (page)
cs: Skupiny uživatel (stránka)

en: User settings
cs: Uživatelská nastavení

en: UserSettings
cs: Uživatelské nastavení

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Users
cs: Uživatelé

en: Users (page)
cs: Uživatelé (stránka)

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
cs: Uživatel nemůže změnit pokročilé vlastnosti stránky bez oprávnění k její změně. Nuto změnit oprávnění uživatele.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
cs: Uživatel nemůže změnit vlastnosti stránky bez oprávnění k její změně. Nuto změnit oprávnění uživatele.

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou vytvořit stránku bez oprávnění k editaci stránek. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou vytvářet vlastnosti stránky bez oprávnění ke změně těchto vlastností. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou odstranit stránku bez oprávnění k editaci stránek. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou odstranit vlastnosti stránky bez oprávnění k editaci stránek. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou odstranit vlastnosti stránky bez oprávnění k úpravě stránek. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
cs: Uživatel nemůže přesunout stránku bez oprávnění k její změně. Nuto změnit oprávnění uživatele.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou publikovat stránku bez oprávnění k její editaci. Nutno provést změnu oprávnění.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
cs: Uživatelé nemohou měnit vlastnosti stránky bez oprávnění k editaci stránek. Nutno provést změnu oprávnění uživatele.

en: View
cs: Zobrazit

en: View on site
cs: Zobrazit

en: View page
cs: Zobrazit stránku

en: View published
cs: Zobrazit publikované

en: View restriction
cs: Zobrazit omezení

en: View restrictions
cs: Zobrazit omezení

en: Welcome to django CMS
cs: Vítejte v django CMS

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
cs: Kdy má být stránka publikována. Stav musí být "Publikováno", aby k publikování došlo.

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
cs: Doba vypršení stránky. Prázdné pole = neomezená platnost

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
cs: Zda smí být stránka vložena do jiných stránek nebo webů

en: X Frame Options
cs: Možnosti pro X Frame

en: Yes
cs: Ano

en: You cannot add plugins to this plugin.
cs: Není možné přidat pluginy do tohoto pluginu.

en: You do not have permission to add a plugin
cs: Nemáte oprávnění přidávat položky obsahu

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
cs: Nemáte oprávnění měnit zobrazení této stránky v navigaci.

en: You do not have permission to clear this placeholder
cs: Nemáte oprávnění k vyprázdnění tohoto bloku

en: You do not have permission to copy these plugins.
cs: Nemáte oprávnění kopírovat tyto položky obsahu.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
cs: Nemáte oprávnění ke kopírování tohoto placeholderu.

en: You do not have permission to delete this page
cs: Nemáte oprávnění k odstranění této stránky.

en: You do not have permission to delete this plugin
cs: Nemáte oprávnění odstranit tuto položku obsahu

en: You do not have permission to edit this item
cs: Nemáte oprávnění k editování této položky

en: You do not have permission to edit this page
cs: Nemáte oprávnění tuto stránku upravovat

en: You do not have permission to edit this plugin
cs: Nemáte oprávnění editovat tuto položku obsahu

en: You do not have permission to publish this page
cs: Nemáte oprávnění k publikování této stránky

en: You do not have permission to revert this page.
cs: Nemáte oprávnění k manipulaci stavu této stránky.

en: You do not have permission to unpublish this page
cs: Nemáte práva k depublikování této stránky

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
cs: Nemáte oprávnění k zobrazení stránky " %(title)s"

en: You don't have the permissions required to add a page.
cs: Nemáte oprávnění přidat stránku.

en: You have no permission to cut this plugin
cs: Nemáte oprávnění k vyjmutí tohoto pluginu

en: You have no permission to move this plugin
cs: Nemáte oprávnění přesouvat tuto položku obsahu

en: You have no permission to paste this placeholder
cs: Nemáte oprávnění ke vložení tohoto placeholderu

en: You have no permission to paste this plugin
cs: Nemáte oprávnění ke vložení tohoto pluginu

en: You have unsaved changes.
cs: Existují neuložené změny.

en: active
cs: aktivní

en: application
cs: aplikace

en: application instance name
cs: název instance aplikace

en: attached menu
cs: připojené nabídky

en: by code
cs: podlé kódu

en: by template
cs: podle šablony

en: can add
cs: smí přidávat

en: can change advanced settings
cs: smí měnit Rozšířené možnosti

en: can change permissions
cs: smí měnit oprávnění

en: can delete
cs: smí odstranit

en: can edit
cs: smí upravovat

en: can move
cs: smí přesunovat

en: can publish
cs: smí publikovat

en: can recover any deleted page
cs: může obnovit jakoukoliv odstraněnou stránku

en: can recover pages
cs: obnova stránky

en: changed by
cs: změnil

en: created by
cs: vytvořil

en: creation date
cs: datum vytvoření

en: default
cs: výchozí

en: description
cs: popis (description)

en: email address
cs: mailto

en: for anonymous users only
cs: pro anonymní uživatele

en: for logged in users only
cs: pro přihlášené uživatele

en: from %s
cs: z %s

en: frontend view restriction
cs: omezení frontend view

en: group
cs: skupina

en: has url overwrite
cs: má URL přepis

en: in menu
cs: v menu

en: in navigation
cs: v navigaci

en: is published
cs: publikováno

en: is restricted
cs: je omezeno

en: language
cs: jazyk

en: last change by
cs: poslední změna od

en: limit when this page is visible in the menu
cs: omezuje zobrazení této stránky v menu

en: login required
cs: vyžaduje přihlášení

en: menu visibility
cs: viditelnost nabídky

en: no content
cs: žádný obsah

en: nodes
cs: uzly

en: not in menu
cs: není v menu

en: object ID
cs: ID objektu

en: on page level
cs: na úrovni stránky

en: overwrite the title (html title tag)
cs: přepsat titulek (html tag title)

en: overwrite the title in the menu
cs: vlastní popisek v menu

en: page
cs: stránka

en: pages
cs: stránky

en: parent must be in the same language as plugin_language
cs: rodič musí být ve stejném jazyce jako jazyk pluginu

en: parent must be in the same placeholder
cs: rodič musí být ve stejném placeholderu

en: placeholder
cs: blok

en: placeholder code
cs: kód umístěnky

en: placeholder content
cs: obsah umístěnky

en: position
cs: pozice

en: publication date
cs: datum publikace

en: publication end date
cs: publikováno do

en: published
cs: publikováno

en: redirect
cs: přesměrování

en: sample account page
cs: ukázková stránka účtu

en: sample my profile page
cs: ukázková profilová stránka

en: sample root page
cs: Ukázková výchozí stránka

en: sample settings page
cs: ukázková stránka s nastavením

en: site
cs: stránka

en: sites
cs: stránky

en: slot
cs: pozice

en: slug
cs: URL identifikátor

en: staff status
cs: stav personálu

en: static placeholder
cs: statická umístěnka

en: static placeholder name
cs: statické jméno umístěnky

en: static placeholders
cs: statické umístěnky

en: template
cs: šablona

en: title
cs: popisek

en: unpublished
cs: nepublikováno

en: unpublished changes
cs: nepublikované změny

en: unpublished parent
cs: nepublikovaný nadřazený

en: user
cs: uživatel

en: user setting
cs: uživatelské nastavení

en: user settings
cs: uživatelská nastavení

en: username
cs: uživatelské jméno

en: users
cs: uživatelé

en: view restricted
cs: zobrazit omezení

en: width
cs: šírka
