django CMS - en to ca translation catalogue (401 entries)

en: All
ca: Tots

en: Copy permissions
ca: Copiar permisos

en: Title
ca: Títol

en: The default title
ca: El títol per defecte

en: The part of the title that is used in the URL
ca: La part del títol que s'utilitza en la direcció URL

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: Overwrite what is displayed in the menu
ca: Sobreescriure el que es mostra al menú

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
ca: Sobreescriviu el que es mostra a la part superior del navegador o en els seus favorits

en: Description meta tag
ca: Meta tag de la descripció

en: A description of the page used by search engines.
ca: Una llista de paraules clau separades per comes a vegades utilitzada pels motors de cerca.

en: Slug must not be empty.
ca: L'slug no pot estar en blanc.

en: Page type
ca: Tipus de Pàgina

en: Page Types
ca: Tipus de Pàgina

en: Application
ca: Aplicació

en: Hook application to this page.
ca: Enllaça l'aplicació a aquesta pàgina.

en: Overwrite URL
ca: Sobreescriu URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
ca: Manté aquest camp buit si s'ha d'usar la ruta per defecte

en: X Frame Options
ca: Opcions d'X Frame

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
ca: Si aquesta pàgina pot ser incrustada en altres pàgines o llocs web

en: Redirect
ca: Redirigir

en: Redirects to this URL.
ca: Redirecciona a aquesta URL.

en: Start typing...
ca: Comenceu a escriure...

en: Application configurations
ca: Configuracions d'aplicació

en: Language independent options
ca: Opcions independents d'idioma

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
ca: Informeu l'slug en %(language)s abans d'editar la seva configuració avançada.

en: A page with this reverse URL id exists already.
ca: Una pàgina amb una URL que correspon amb aquest id ja existeix.

en: An application instance using this configuration already exists.
ca: Ja existeix una instància d'aplicació amb aquesta configuració.

en: An application instance with this name already exists.
ca: Ja existeix una instància d'aplicació amb aquest nom.

en: Yes
ca: Sí

en: user
ca: usuari

en: can_view
ca: pot_veure

en: Add
ca: Afegir

en: Change
ca: Canviar

en: Delete
ca: Esborrar

en: Invalid plugin type '%s'
ca: Tipus de plugin '%s' invàlid

en: Language must be set to a supported language!
ca: L'idioma ha de ser un dels idiomes suportats!

en: Parent plugin language must be same as language!
ca: L'idioma del plugin ha de ser el mateix que el del plugin pare!

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
ca: El marcador del plugin pare ha de ser el mateix marcador!

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
ca: Creeu la traducció de la pàgina a %(language)s abans d'editar la seva configuració avançada.

en: Advanced Settings
ca: Configuració avançada

en: Publishing dates
ca: Publicant dates

en: Change Permissions
ca: Modificar permisos

en: Cannot delete %(name)s
ca: No es pot esborrar %(name)s

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
ca: L'objecte %(name)s amb la clau primària %(key)r no existeix.

en: Database error
ca: Error de la base de dades

en: Template not valid
ca: Plantilla no vàlida

en: The template was successfully changed
ca: La plantilla ha estat modificada amb èxit

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
ca: Error! Sense permís per moure aquesta pàgina. Cal recarregar la pàgina

en: You do not have permission to copy these plugins.
ca: Sense premís per copiar aquests plugins.

en: You do not have permission to publish this page
ca: Sense permís per publicar aquesta pàgina

en: Page not published! A parent page is not published yet.
ca: Pàgina no publicada! Hi ha una pàgina pare sense publicar.

en: The content was successfully published.
ca: El contingut s'ha publicat.

en: There was a problem publishing your content
ca: Hi ha hagut un problema durant la publicació del contingut

en: You do not have permission to unpublish this page
ca: Sense permís per anul·lar la publicació d'aquesta pàgina

en: This page was never published
ca: Aquesta pàgina no ha estat mai publicada

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
ca: S'ha anul·lat la publicació de la pàgina %(language)s "%(page)s"

en: You do not have permission to delete this page
ca: Sense permisos per esborrar aquesta pàgina

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
ca: S'han eliminat el títol i els connectors en idioma %(language)s

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
ca: Sense permís per canviar l'estat d'aquesta pàgina a la navegació

en: You do not have permission to edit this page
ca: Sense permís per modificar aquesta pàgina

en: Add Page Copy
ca: Afegir Còpia de Pàgina

en: New sub page
ca: Nova subpàgina

en: New page
ca: Nova pàgina

en: View restriction
ca: Restricció de vista

en: View restrictions
ca: Restriccions de vista

en: Field %s not found
ca: No s'ha trobat el camp %s

en: You do not have permission to edit this item
ca: Sense permís per editar aquest element

en: You do not have permission to add a plugin
ca: Sense permís per afegir un plugin.

en: Plugin not found
ca: No s'ha trobat el plugin

en: You do not have permission to edit this plugin
ca: Sense permís per modificar aquest plugin

en: order parameter references plugins in different trees
ca: el paràmetre d'ordre fa referència a plugins en diferents arbres

en: parent must be in the same placeholder
ca: el pare ha d'estar al mateix marcador de posició

en: parent must be in the same language as plugin_language
ca: el pare ha d'estar en el mateix idioma que plugin_language

en: You have no permission to move this plugin
ca: Sense permís per moure aquest plugin

en: You do not have permission to delete this plugin
ca: Sense permís per esborrar aquest plugin

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
ca: El plugin %(name)s "%(obj)s" ha estat esborrat.

en: You do not have permission to clear this placeholder
ca: Sense permís per buidar aquest marcador de posició

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
ca: S'ha buidat el marcador de posició "%(obj)s".

en: placeholder
ca: marcador de posició

en: Page permissions
ca: Permisos de pàgina

en: User & Group permissions
ca: Permisos d'Usuaris i Grups

en: Page permissions management
ca: Gestió de permisos de la Pàgina

en: No registered apphook "%r" found
ca: No s'ha trobat l'apphook "%r" registrat

en: Placeholder
ca: Marcador de posició

en: Alias
ca: Àlies

en: Create Alias
ca: Crear Àlies

en: Create
ca: Crear

en: Sites
ca: Llocs

en: Admin Sites
ca: Administrar Llocs

en: Administration
ca: Administració

en: User settings
ca: Configuració de l'usuari

en: Clipboard...
ca: Portapapers...

en: Clear clipboard
ca: Netejar portapapers

en: Disable toolbar
ca: Desactivar barra d'eines

en: Users
ca: Usuaris

en: Logout %s
ca: Desconnectar %s

en: Logout
ca: Sortir

en: Language
ca: Idioma

en: Structure
ca: Estructura

en: Content
ca: Contingut

en: Publish page changes
ca: Publicar canvis de la pàgina

en: Publish page now
ca: Publicar la pàgina ara

en: Page settings
ca: Configuració de la pàgina

en: Add Translation
ca: Afegir Traducció

en: Delete Translation
ca: Esborrar Traducció

en: Copy all plugins
ca: Copiar tots els plugins

en: from %s
ca: de %s

en: Pages
ca: Pàgines

en: Page
ca: Pàgina

en: Create Page
ca: Crear Pàgina

en: New Page
ca: Nova Pàgina

en: New Sub Page
ca: Nova Subpàgina

en: Duplicate this Page
ca: Duplicar aquesta Pàgina

en: Edit this Page
ca: Editar aquesta pàgina

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Templates
ca: Plantilla

en: Save as Page Type
ca: Desar com a Tipus de Pàgina

en: Permissions
ca: Permisos de la pàgina

en: Hide in navigation
ca: Amagar a la navegació

en: Display in navigation
ca: Mostrar a la navegació

en: Are you sure you want to revert to live?
ca: Segur que voleu revertir a la versió en viu?

en: Revert to live
ca: Revertir a la versió en viu

en: Delete page
ca: Eliminar pàgina

en: Create a new page next to the current page.
ca: Crear una nova pàgina a continuació de l'actual.

en: Create a page below the current page.
ca: Crear una pàgina per sota de l'actual.

en: Select a valid site
ca: Seleccionar un lloc vàlid

en: Select a valid page
ca: Seleccionar una pàgina vàlida

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
ca: Opcional. Si s'informa, s'afegirà automàticament dins d'un nou plugin de text.

en: Provide a title for the new page.
ca: Introdueix un títol per la nova pàgina.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
ca: Deixar en blanc per slug automàtic, o sobreescriure si s'escau.

en: position
ca: posició

en: language
ca: idioma

en: plugin_name
ca: nom_de_plugin

en: creation date
ca: cata de creació

en: can edit
ca: pot editar

en: can add
ca: pot afegir

en: can delete
ca: pot eliminar

en: can change advanced settings
ca: Pot canviar la configuració avançada

en: can publish
ca: pot publicar

en: can change permissions
ca: pot canviar els permisos

en: can move
ca: pot moure

en: view restricted
ca: vista restringida

en: can recover pages
ca: pot recuperar pàgines

en: group
ca: grup

en: sites
ca: llocs

en: created by
ca: creat per

en: changed by
ca: modificat per

en: publication date
ca: data de publicació

en: publication end date
ca: data final de publicació

en: in navigation
ca: en la navegació

en: soft root
ca: arrel tova

en: attached menu
ca: menú adjunt

en: template
ca: plantilla

en: login required
ca: necessita identificació

en: menu visibility
ca: visibilitat del menú

en: application
ca: aplicació

en: application instance name
ca: nom d'instància d'aplicació

en: site
ca: lloc

en: Grant on
ca: Autoritza a

en: page
ca: pàgina

en: for logged in users only
ca: momés per usuaris identificats

en: for anonymous users only
ca: només per usuaris anònims

en: Inherit from parent page
ca: Heretar de pàgina pare

en: Deny
ca: Denegar

en: Only this website
ca: Només aquest lloc web

en: Allow
ca: Permetre

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
ca: Quan la pàgina ha d'anar a producció l'estat ha de ser "Publicat".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
ca: Quan expira la pàgina. Deixa buit perquè no caduqui mai.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
ca: Tots els avantpassats no es mostraran al menú de navegació

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
ca: Un identificador únic que és utilitzat amb el templatetag page_url per enllaçar amb aquesta pàgina

en: The template used to render the content.
ca: La plantilla utilitza per representar el contingut.

en: limit when this page is visible in the menu
ca: limitar quan aquesta pàgina és visible al menú

en: pages
ca: pàgines

en: Empty
ca: Buit

en: default
ca: defecte

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Page children (immediate)
ca: Fill de la pàgina (immediats)

en: Page and children (immediate)
ca: Pàgina i fills (immediats)

en: Page descendants
ca: Descendents de la pàgina

en: Page and descendants
ca: Pàgina i descendents

en: on page level
ca: al nivell de pàgina

en: frontend view restriction
ca: restricció a visualitzar la interfície d'usuari

en: can recover any deleted page
ca: pot recuperar qualsevol pàgina eliminada

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
ca: Si no hi ha res seleccionat, l'usuari tindrà permisos concedits a tot arreu.

en: Page global permission
ca: Permisos globals de pàgina

en: Pages global permissions
ca: Permisos globals de pàgines

en: Page permission
ca: Permís de pàgina

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
ca: El permís Afegir pàgina requereix també l'accés als fills o descendents. En cas contrari, la pàgina afegida no podrà ser modificada pel seu creador.

en: User (page)
ca: Usuari (pàgina)

en: Users (page)
ca: Usuaris (pàgina)

en: User group (page)
ca: Grup d'usuaris (pàgina)

en: User groups (page)
ca: Grups d'usuaris (pàgina)

en: slot
ca: espai

en: width
ca: ample

en: <Empty>
ca: <Buït>

en: The language for the admin interface and toolbar
ca: Idioma de la interfície d'administració i la barra d'eines

en: user setting
ca: paràmetre d'usuari

en: user settings
ca: configuració de l'usuari

en: by template
ca: per plantilla

en: by code
ca: per codi

en: static placeholder name
ca: nom de marcador de posició estàtic

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
ca: Nom descriptiu per identificar aquest marcador de posició estàtic. No es mostrarà als usuaris.

en: placeholder code
ca: codi de marcador de posició

en: To render the static placeholder in templates.
ca: Representar el marcador de posició estàtic a les plantilles

en: placeholder content
ca: contingut del marcador de posició

en: creation_method
ca: mètode de creació

en: static placeholder
ca: marcador de posició estàtic

en: static placeholders
ca: marcadors de posició estàtics

en: A static placeholder with the same site and code already exists
ca: Ja existeix un marcador de posició estàtic amb el mateix lloc web i codi

en: title
ca: títol

en: overwrite the title (html title tag)
ca: sobreescriure el títol (title tag html)

en: overwrite the title in the menu
ca: sobreescriure el títol al menú

en: description
ca: descripció

en: The text displayed in search engines.
ca: Text mostrat als motors de cerca.

en: Path
ca: Camí

en: has url overwrite
ca: te url sobreescrita

en: redirect
ca: redirecciona

en: is published
ca: publicada

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Generic
ca: Genèric

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
ca: El %(name)s "%(obj)s" ha estat modificat.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
ca: No hi ha més ajustos per aquest plugin. Ja el podeu desar.

en: Save
ca: Desa

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
ca: Entra en l'administració <a href="%(login_url)s">aquí</a> .

en: Login url: %(login_url)s
ca: Url d'autenticació: %(login_url)s

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Change a page
ca: Canviar una pàgina

en: Home
ca: Inici

en: View on site
ca: Veure en el lloc

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
ca[0]: Si us plau, corregiu l'error de sota.
ca[1]: Si us plau, corregiu els errors de sota.

en: All permissions
ca: Tots els permisos

en: Loading...
ca: Carregant ...

en: Save and continue editing
ca: Guardar i continuar editant

en: User
ca: Usuari

en: Group
ca: Grup

en: Can edit
ca: Pot editar

en: Can add
ca: Pot afegir

en: Can delete
ca: Pot eliminar

en: Can publish
ca: Pot publicar

en: Can change permissions
ca: Pot canviar permisos

en: Can move
ca: Pot moure

en: Can view
ca: Pot veure

en: (current)
ca: (actual)

en: Page doesn't inherit any permissions.
ca: La pàgina no hereta cap permís.

en: Edit model
ca: Editar model

en: Save as new
ca: Desa com a nou

en: Save and add another
ca: Desar i afegir un altre

en: Basic Settings
ca: Configuració bàsica

en: Copy
ca: Còpiar

en: Cut
ca: Tallar

en: Paste
ca: Enganxar

en: is restricted
ca: està restringida

en: last change by
ca: últim canvi per

en: List of pages
ca: Llista de pàgines

en: Search
ca: Cercar

en: Page Tree
ca: Arbre de Pàgines

en: Reset filter
ca: Reiniciar filtre

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
ca: 
                                                    Restaurar %(name)s esborrat

en: 
                                    New %(name)s
ca: 
                                    Nou %(name)s

en: Main Navigation
ca: Navegació Principal

en: Options
ca: Opcions

en: Successfully moved
ca: Tralladat amb èxit

en: Changes within the tree might require a refresh.
ca: Els canvis dins l'arbre podrien requerir actualitzar la pàgina.

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
ca: Aquesta pàgina no pot ser copiada perquè té una aplicació lligada a ella. Consulteu la Configuració Avançada de la pàgina per gestionar els apphooks.

en: Are you sure you want to § this page?
ca: Segur que voleu § aquesta pàgina?

en: Reload
ca: Recarregar

en: New node
ca: Nou node

en: View
ca: Veure

en: Menu
ca: Menú

en: Copy options
ca: Opcions de còpia

en: Choose copy options
ca: Tria les opcions de còpia

en: Close
ca: Tancar

en: Legend
ca: Llegenda

en: Published
ca: Publicat

en: Changed
ca: Modificat

en: Unpublished
ca: Despublicat

en: In menu
ca: Al menú

en: Not in menu
ca: No al menú

en: View page
ca: Veure pàgina

en: Softroot
ca: Arrel tova

en: Application: %(apphook)s
ca: Aplicació: %(apphook)s

en: Preview this page in %(language)s
ca: Previsualitzar aquesta pàgina en %(language)s

en: Preview
ca: Visualització prèvia

en: Publish
ca: Publicar

en: Unpublish
ca: No publicar

en: Configure
ca: Configurar

en: in menu
ca: en menú

en: not in menu
ca: no és al menú

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
ca: Configuració de pàgina (clic SHIFT per configuració avançada)

en: Clipboard
ca: Porta-retalls

en: Add plugin
ca: Afegir plugin

en: Copy all
ca: Copiar tot

en: Copy from
ca: Copiar des de

en: Empty all
ca: Buidar tot

en: Filter plugins...
ca: Filtrar plugins...

en: This is a static placeholder
ca: Aquest és un marcador de posició estàtic

en: Expand all
ca: Expandir tot

en: Collapse all
ca: Contreure tot

en: Edit
ca: Modificar

en: You cannot add plugins to this plugin.
ca: No podeu afegir plugins a aquest plugin.

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
ca: No es pot moure o editar aquest plugin fora del seu pare

en: Clipboard is empty.
ca: El portapapers és buit.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
ca: Aquest plugin no permet plugin d'aquest tipus com a plugins niats.

en: This plugin cannot have nested plugins.
ca: Aquest plugin no pot tenir plugins niats.

en: Available plugins
ca: Plugins disponibles

en: View published
ca: Veure la versió publicada

en: Login
ca: Iniciar sessió

en: Add plugin to
ca: Afegir plugin a

en: More
ca: Més

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
ca: Versió de desenvolupament utilitzant django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: The following error occured:
ca: S´ha produït el següent error:

en: Are you sure you want to delete this plugin?
ca: Segur que voleu eliminar aquest plugin?

en: Are you sure you want to publish this page?
ca: Segur que voleu publicar aquesta pàgina?

en: Plugin will be added here
ca: El plugin serà afegit aquí

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu modificacions sense desar.

en: Are you sure you want to abandon these changes?
ca: Segur que voleu descartar aquestes modificacions?

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
ca: No s'ha pogut carregar el formulari. Comproveu que el servidor està funcionant correctament.

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
ca: <strong>La identificació ha fallat.</strong> Comproveu les credencials i torneu-ho a provar.

en: This page has unpublished changes.
ca: Aquesta pàgina té canvis no publicats.

en: Double-click to edit
ca: Fer doble clic per editar

en: Tap to edit
ca: Toc per editar

en: Click to go back
ca: Fer clic per tornar enrera

en: Click to go forward
ca: Fer clic per anar endavant

en: Minimize
ca: Minimintzar

en: Maximize
ca: Maximitzar

en: Drop a plugin here
ca: Deixar anar un plugin aquí

en: This page has no preview!
ca: Aquesta pàgina no té previsualització!

en: It is being redirected to:
ca: S'està redirigint a:

en: Installation successful!
ca: Instal·lació finalitzada amb èxit!

en: Add your first page
ca: Afegeix la teva primera pàgina

en: Please log in
ca: Identifica't

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
ca: 
    Benvinguts a django CMS versió <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
ca: 
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Afegiu la primera pàgina</a> al sistema per continuar.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
ca: 
    Sembla que JavaScript està desactivat, així que
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">afegeix una pàgina</a> manualment.

en: Installation Notes
ca: Notes de la instal·lació

en: Support
ca: Suport

en: Documentation
ca: Documentació

en: Welcome to django CMS
ca: Benvingut a django CMS

en: Add Another
ca: Afegir un altre

en: Back
ca: Tornar

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
ca: Trieu una opció de sota per anar al següent pas.

en: Next
ca: Següent

en: unpublished changes
ca: canvis sense publicar

en: published
ca: publicat

en: unpublished parent
ca: pares sense publicar

en: unpublished
ca: sense publicar

en: no content
ca: sense contingut

en: Page not found on %(domain)s
ca: Pàgina no trobada a %(domain)s

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
ca: Una etiqueta de la plantilla no ha pogut trobat la pàgina amb els arguments de lookup `%(page_lookup)s
    `. La URL de la petició ha estat: http://%(host)s%(path)s

en: Two columns
ca: Dues columnes

en: Three columns
ca: Tres columnes

en: username
ca: nom d'usuari

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
ca: Obligatori. 300 caràcters o menys. Lletres, números i els caràcters @/./+/-/_

en: Enter a valid username.
ca: Introduiu un nom d'usuari vàlid.

en: email address
ca: mailto

en: staff status
ca: estat de membre del personal

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ca: Estableix si un usuari pot identificar-se en aquest lloc d'administració.

en: active
ca: actiu

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ca: Estableix si un usuari ha de ser tractat com a actiu. Desmarcar-lo en comptes d'esborrar comptes d'usuari.

en: users
ca: usuaris

en: Title Extension
ca: Extensió de Títol

en: Page Extension
ca: Extensió de Pàgina

en: object ID
ca: ID d'objecte

en: Example1 App
ca: App Exemple1

en: MultilingualExample1 App
ca: App ExemplePlurilingue1

en: Example1
ca: Exemple1

en: Examples
ca: Exemples

en: Extra Context
ca: Contexte Extra

en: Sample App
ca: App de prova

en: Sample App with excluded permissions
ca: App d'exemple amb permisos exclosos

en: Sample App 2
ca: App de prova 2

en: Namespaced App
ca: App amb espai de noms

en: Parent app
ca: Aplicació pare

en: Child app
ca: Aplicació filla

en: Variable urls-menus App
ca: Variable App urls-menus

en: sample root page
ca: pàgina arrel de prova

en: sample settings page
ca: pàgina de paràmetres de prova

en: sample account page
ca: Pàgina de compte de prova

en: sample my profile page
ca: Pàgina del meu perfil de prova

en: Static Menu
ca: Menú estàtic

en: Static Menu2
ca: Menú estàtic 2

en: Static Menu3
ca: Menú Static3

en: Category
ca: Categoria

en: Add Category
ca: Afegir categoria

en: ^account/$
ca: ^compte/$

en: Change Category
ca: Modificar categoria

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
ca: Gràcies per gastar una mica de temps de qualitat amb el lloc web avui.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
ca: Hereta la plantilla del l'ancestre més pròxim

en: UserSettings
ca: Configuració d'usuari

en: CMS - your user account was created.
ca: CMS - s'ha creat el vostre compte d'usuari.

en: CMS - your user account was changed.
ca: CMS - el vostre compte d'usuari ha canviat.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
ca: Aquest marcador de posició ja té el nombre màxim de plugins (%s).

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
ca: Aquest marcador de posició ja té el nombre màxim permès (%(limit)s) de plugins de %(plugin_name)s.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
ca: No s'ha trobat el mòdul CMS_REQUEST_IP_RESOLVER especificat: "{0}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
ca: No s'ha trobat la funció CMS_REQUEST_IP_RESOLVER especificada: "{0}" al mòdul "{1}".

en: Create a new %s instance.
ca: Crear una nova %s instància.

en: A wizard has already been registered for model: %s
ca: Ja hi ha un assistent registrat per al model: %s
