django CMS - en to th_TH translation catalogue (7 entries)

en: Add
th_TH: เพิ่ม

en: Change
th_TH: เปลี่ยน

en: Delete
th_TH: ลบ

en: Advanced Settings
th_TH: ตั้งค่าขั้นสูง

en: Language
th_TH: ภาษา

en: Advanced options
th_TH: ตัวเลือกขั้นสูง

en: Basic Settings
th_TH: ตั้งค่าพื้นฐาน
