django CMS - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Тақырып

en: The default title
kk: Келісілген тақырып

en: The part of the title that is used in the URL
kk: Тақырып бөлігі URL ішінде қолданылады

en: Menu Title
kk: Мәзір тақырыбы

en: Overwrite what is displayed in the menu
kk: Мәзір көріністерін қайта жазу

en: Page Title
kk: Беттің тақырыбы

en: Application
kk: Қосымша

en: Overwrite URL
kk: URL қайта жазу

en: Language
kk: Тіл

en: width
kk: ені

en: title
kk: тақырып

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген нұсқаулар
