django CMS - en to hr translation catalogue (453 entries)

en: All
hr: Sve

en: Copy permissions
hr: Iskopiraj ovlasti

en: Title
hr: Naslov

en: The default title
hr: Uobičajeni naslov

en: The part of the title that is used in the URL
hr: Dio naslova koji je korišten u URL-u

en: Menu Title
hr: Naslov izbornika

en: Overwrite what is displayed in the menu
hr: Pregazi ono što je prikazano u meniju.

en: Page Title
hr: Naslov stranice

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
hr: Prepisati će ono što je prikazano u vrhu preglednika i u oznakama.

en: Description meta tag
hr: Opis meta tag

en: A description of the page used by search engines.
hr: Popis ključnih riječi, razadvojenih zarezima, koje koriste pojedine tražilice.

en: Slug must not be empty.
hr: Slug nesmije biti prazan

en: Page type
hr: Tip stranice

en: Page Types
hr: Tipovi stranica

en: Application
hr: Aplikacija

en: Hook application to this page.
hr: Zakači aplikaciju za ovu stranicu.

en: Overwrite URL
hr: Pregazi URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
hr: Ostavite ovo polje prazno ako treba koristiti standardnu putanju.

en: X Frame Options
hr: X Frame opcije

en: Whether this page can be embedded in other pages or websites
hr: Da li ova stranica može biti ugrađena u druge stranice ili sjedišta

en: Redirect
hr: Redirekcija

en: Redirects to this URL.
hr: Izvedi redirekciju na ovaj URL.

en: Start typing...
hr: Započnite pisati...

en: Application configurations
hr: Postavke aplikacije

en: Language independent options
hr: Postavke neovisne o izabranom jeziku

en: Please set the %(language)s slug before editing its advanced settings.
hr: Postavite %(language)s slug prije uređivanja naprednih postavki

en: A page with this reverse URL id exists already.
hr: Stranica sa zadatim inverznim URL-om već postoji.

en: Invalid application config value
hr: Neispravna vrijednost za postavku aplikacije.

en: An application instance using this configuration already exists.
hr: Aplikacija koja koristi ovu konfiguraciju već postoji.

en: An application instance with this name already exists.
hr: Aplikacija s ovim imenom već postoji.

en: You can't move the home page inside another page
hr: Početna stranica ne može se premjestiti kao dijete neke druge stranice.

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: user
hr: korisnik

en: Add
hr: Dodaj

en: Change
hr: Izmijeni

en: Delete
hr: Izbriši

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno stvaranje stranice bez ovlasti za uređivanje stvorene stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno brisanje stranice bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno postavljanje ovlasti bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno brisanje ovlasti stranice bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't create page permissions without permissions to change the created permission. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno dodavanje ovlasti stranice bez ovlasti za uređivanje dodane ovlasti. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change permissions. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno brisanje ovlasti stranice bez ovlasti za uređivanje ovlasti. Uredite tražene ovlasti.

en: Invalid plugin type '%s'
hr: Neispravan tip plugina '%s'

en: Language must be set to a supported language!
hr: Jezik mora biti postavljen na jedan od podržanih!

en: Parent plugin language must be same as language!
hr: Jezik nadređenog plugina mora biti isti.

en: Parent plugin placeholder must be same as placeholder!
hr: Roditelj plugina mora biti u istom placeholderu kao i plugin!

en: Please create the %(language)s page translation before editing it's advanced settings.
hr: Izradite %(language)s prijevod stranice prije uređivanja naprednih postavki.

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: Publishing dates
hr: Datumi objavljivanja

en: Change Permissions
hr: Promijena ovlasti

en: Cannot delete %(name)s
hr: Ne može se obrisati %(name)s

en: Are you sure?
hr: Da li ste sigurni?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hr: objekt %(name)s sa primarnim ključem %(key)r ne postoji.

en: Database error
hr: Greška baze podataka

en: Template not valid
hr: Predložak nije valjan

en: The template was successfully changed
hr: Predložak je uspješno promijenjen

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
hr: Pogreška! Nemate ovlasti premjestiti ovu stranicu. Molim, ponovno učitajte stranicu.

en: You do not have permission to copy these plugins.
hr: Nemate ovlasti za kopiranje ovih pluginova.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
hr: Greška! Nemate ovlasti za kopiranje ove stranice.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
hr: Greška! Stranica koju želite zalijepiti nije prevedena na nijedan jezik koji je konfiguriran za odredišno sjedište.

en: You do not have permission to revert this page.
hr: Nemate ovlasti za povrat ove stranice.

en: "%s" was reverted to the live version.
hr: "%s" je vraćena na objavljenu inačicu.

en: You do not have permission to publish this page
hr: Nemate ovlasti da izbrišete ovu stranicu

en: Page not published! A parent page is not published yet.
hr: Stranica nije objavljena! Nadređena stranica nije još objavljena.

en: The content was successfully published.
hr: Sadržaj je uspješno objavljen.

en: There was a problem publishing your content
hr: Dogodio se problem prilikom objave sadržaja

en: You do not have permission to unpublish this page
hr: Nemate ovlasti za uklanjanje objave ove stranice

en: This page was never published
hr: Ova stranica nije još bila objavljivana

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
hr: Objava stranice %(page)s na %(language)s jeziku je uspješno uklonjena

en: You do not have permission to delete this page
hr: Nemate ovlasti za brisanje ove stranice

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
hr: Naslov i plugin na jeziku %(language)s je obrisan

en: You don't have permissions to see page "%(title)s"
hr: Nemate ovlasti pregleda stranice "%(title)s"

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
hr: Nemate ovlasti da izmjenite status ove stranice "u navigaciji"

en: You do not have permission to edit this page
hr: Nemate ovlasti za uređivanje ove stranice

en: Add Page Copy
hr: Dodaj kopiju stranice

en: New sub page
hr: Nova podstranica

en: New page
hr: Nova stranica

en: The page is not eligible to be home.
hr: Stranica nije raspoloživa za postavljanje u ulogu početne stranice.

en: View restriction
hr: Ograničenja pregleda

en: View restrictions
hr: Ograničenja pregleda

en: Field %s not found
hr: Polje %s nije pronađeno

en: You do not have permission to edit this item
hr: Nemate ovlasti za uređivanje ove stavke

en: You do not have permission to add a plugin
hr: Nemate ovlasti dodati plugin

en: You do not have permission to copy this placeholder.
hr: Nemate ovlasti za kopiranje placeholdera

en: Plugin not found
hr: Plugin nije pronađen

en: You do not have permission to edit this plugin
hr: Nemate ovlasti za uređivanje ovog plugina

en: order parameter references plugins in different trees
hr: parametar poretka referencira pluginove u različitim stablima

en: parent must be in the same placeholder
hr: roditelj mora biti u istom placeholderu

en: parent must be in the same language as plugin_language
hr: roditelj mora biti definiran za isti jezik kao plugin_language

en: You have no permission to paste this plugin
hr: Nemate ovlasti za zalijepiti ovaj plugin

en: You have no permission to paste this placeholder
hr: Nemate ovlasti za zalijepiti ovaj placeholder

en: You have no permission to move this plugin
hr: Nemate ovlasti za premještanje ovog plugina

en: You have no permission to cut this plugin
hr: Nemate ovlasti za izrezati ovaj plugin

en: You do not have permission to delete this plugin
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog plugina

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
hr: Za plugin %(name)s objekt "%(obj)s" je uspješno obrisan.

en: You do not have permission to clear this placeholder
hr: Nemate ovlasti za brisanje sadržaja ovog placeholdera

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
hr: Sadržaj placeholdera "%(obj)s" je uspješno obrisan.

en: Page permissions
hr: Ovlasti nad stranicom

en: User & Group permissions
hr: Ovlasti korisnika i grupe

en: Page permissions management
hr: Upravljanje ovlastima nad stranicom

en: No registered apphook "%r" found
hr: Nema registriranog apphooka "%r"

en: Create Alias
hr: Izradi Alias

en: This is an alias reference, you can edit the content only on the <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a> page.
hr: Ovo je alias referenca, sadržaj se može uređivati samo na stranici <a href="%(page_url)s?edit" target="_parent">%(page_title)s</a>.

en: Create
hr: Stvori

en: Sites
hr: Sjedišta

en: Admin Sites
hr: Administracijske stranice

en: Administration
hr: Administracija

en: User settings
hr: Postavke za korisnika

en: Clipboard...
hr: Međumemorija...

en: Clear clipboard
hr: Isprazni međumemoriju

en: Disable toolbar
hr: Deaktivirajte alatnu traku

en: Shortcuts...
hr: Kratice...

en: Users
hr: Korisnici

en: Logout %s
hr: Odjavi %s

en: Logout
hr: Odjavi se

en: Language
hr: Jezik

en: Structure
hr: Struktura

en: Content
hr: Sadržaj

en: Publish page changes
hr: Objavi promjene

en: Publish page now
hr: Objavi stranicu sada

en: Page settings
hr: Postavke za stranicu

en: Add Translation
hr: Dodaj prijevod

en: Delete Translation
hr: Izbriši prijevod

en: Copy all plugins
hr: Kopiraj sve pluginove

en: from %s
hr: iz %s

en: Are you sure you want to copy all plugins from %s?
hr: Da li ste sigurni da želite kopirati sve pluginove sa %s?

en: Pages
hr: Stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Create Page
hr: Stvori stranicu

en: New Page
hr: Nova stranica

en: New Sub Page
hr: Nova podstranica

en: Duplicate this Page
hr: Dupliciraj stranicu

en: Edit this Page
hr: Uredi ovu stranicu

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Templates
hr: Predlošci

en: Save as Page Type
hr: Spremi kao Tip stranice

en: Permissions
hr: Ovlasti

en: Hide in navigation
hr: Sakrij u navigaciji

en: Display in navigation
hr: Prikaži u navigaciji

en: Unpublish page
hr: Zahtjev za obustavljanje objave

en: Are you sure you want to revert to live?
hr: Da li želite vratiti na Live inačicu stranice?

en: Revert to live
hr: Povratak na objavljenu verziju stranice

en: Delete page
hr: Izbriši stranicu

en: Create a new page next to the current page.
hr: Izradi novu stranicu uz trenutnu stranicu.

en: Create a page below the current page.
hr: Izradi stranicu kao dijete trenutne stranice.

en: Select a valid site
hr: Izaberite ispravnu web stranicu

en: Select a valid page
hr: Izaberite ispravnu stranicu

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page "%(instance)s".
hr: Stranica %(conflict_page)s ima isti url '%(url)s' kao trenutna stranica "%(instance)s".

en: Page %(conflict_page)s has the same url '%(url)s' as current page.
hr: Stranica %(conflict_page)s ima isti url '%(url)s' kao trenutna stranica.

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
hr: Opcionalno. Ako je definirano, biti će dodano u novi tekst plugin.

en: Provide a title for the new page.
hr: Definirajte naziv za novu stranicu.

en: Leave empty for automatic slug, or override as required.
hr: Ostavite prazno za automatski slug ili upišite slug.

en: You don't have the permissions required to add a page.
hr: Nemate ovlasti dodati stranicu.

en: position
hr: pozicija

en: language
hr: jezik

en: creation date
hr: datum kreiranja

en: can edit
hr: može uređivati

en: can add
hr: može dodati

en: can delete
hr: može brisati

en: can change advanced settings
hr: može mijenjati napredne postavke

en: can publish
hr: može objavljivati

en: can change permissions
hr: može mijenjati ovlasti

en: can move
hr: može premještati

en: view restricted
hr: pregled nije dozvoljen

en: can recover pages
hr: može povratiti stranicu

en: group
hr: grupa

en: sites
hr: stranice

en: created by
hr: stvorio

en: changed by
hr: promijenio

en: publication date
hr: datum objavljivanja

en: publication end date
hr: datum okončanja objave

en: in navigation
hr: u navigaciji

en: attached menu
hr: povezan izbornik

en: template
hr: predložak

en: login required
hr: potrebno prijavljivanje

en: menu visibility
hr: vidljivost izbornika

en: application
hr: aplikacija

en: application instance name
hr: Naziv aplikacije

en: site
hr: sjedište

en: Grant on
hr: Postavi ovlasti za

en: page
hr: stranica

en: for logged in users only
hr: samo za prijavljene korisnike

en: for anonymous users only
hr: samo za anonimne korisnike

en: Inherit from parent page
hr: Nasljeđeno od nadređene stranice

en: Deny
hr: Zabrani

en: Only this website
hr: Samo ovo sjedište

en: Allow
hr: Dozvoli

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
hr: Kako bi se stranica objavila, status joj mora biti "Objavljeno"

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
hr: Kada ističe objava stranice. Ostavite prazno ako nikad ne ističe.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
hr: svi preci  neće biti prikazani u navigaciji

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
hr: Jedinstveni identifikator korišten sa page_url templatetag-om za povezivanje s ovom stranicom

en: The template used to render the content.
hr:  predložak korišten za prikaz sadržaja

en: limit when this page is visible in the menu
hr: ograniči kada je ova stranica vidljiva u izborniku

en: pages
hr: stranice

en: Empty
hr: Prazno

en: default
hr: uobičajenoa

en: Current page
hr: trenutna stranica

en: Page children (immediate)
hr: potomci stranice (neposredni)

en: Page and children (immediate)
hr: stranica i potomci (neposredni)

en: Page descendants
hr: potomci stranice

en: Page and descendants
hr: stranica i potomci

en: on page level
hr: na nivou stranice

en: frontend view restriction
hr: zabrana prikaza na frontendu

en: Please select user or group.
hr: Molimo izaberite korisnika ili grupu.

en: Users can't publish a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno objavljivanje stranice bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't change page advanced settings without permissions to change the page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno postavljanje naprednih postavki bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't change page permissions without permissions to change the page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno postavljanje ovlasti za stranicu bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: Users can't move a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
hr: Korisnicima nije dozvoljeno premještanje stranice bez ovlasti za uređivanje stranice. Uredite tražene ovlasti.

en: can recover any deleted page
hr: može povratiti bilo koju obrisanu stranicu

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
hr: Ako ništa nije selektirano, korisnik je ima ovlasti za sve stranice.

en: Page global permission
hr: Globalne ovlasti za stranicu

en: Pages global permissions
hr: Globalne ovlasti nad stranicama

en: Page permission
hr: Ovlasti stranice

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
hr: Privilegije za dodavanje stranice također zahtjeva pravo pristupa djeci ili potomcima. U suprotnom, stranica se neće moći mijenjati od strane njenog tvorca.

en: User (page)
hr: Korisnik (stranica)

en: Users (page)
hr: Korisnici (stranica)

en: User group (page)
hr: Grupa korisnika (stranica)

en: User groups (page)
hr: Grupe korisnika (stranica)

en: slot
hr: prorez

en: width
hr: širina

en: <Empty>
hr: <Prazno>

en: The language for the admin interface and toolbar
hr: Jezik za administratorsko sučelje i alatnu traku

en: user setting
hr: korisnička postavka

en: user settings
hr: korisničke postavke

en: by template
hr: prema predlošku

en: by code
hr: prema kôdu

en: static placeholder name
hr: ime statičkog placeholdera

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
hr: Opisno ime za identifikaciju ovog statičkog placeholdera. Ne prikazuje se korisnicima.

en: placeholder code
hr: kôd placeholdera

en: To render the static placeholder in templates.
hr: Za prikaz statičkog placeholdera u predlošcima.

en: placeholder content
hr: sadržaj placeholdera

en: static placeholder
hr: statički placeholder

en: static placeholders
hr: statički placeholderi

en: A static placeholder with the same site and code already exists
hr: Statički placeholder s istim kôdom za isto sjedište već postoji

en: title
hr: Naslov

en: overwrite the title (html title tag)
hr: pregazi naslov (html tag title)

en: overwrite the title in the menu
hr: pregazi naslov u meniju

en: description
hr: opis

en: The text displayed in search engines.
hr: Tekst koji se prikazuje u tražilicama.

en: Path
hr: Putanja

en: has url overwrite
hr: izabrano prepisivanje url-a

en: redirect
hr: preusmjeravanje

en: is published
hr: objavljen je

en: Advanced options
hr: Napredna svojstva

en: Generic
hr: Generičko

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
hr: %(name)s "%(obj)s" je/su uspješno uređen/i.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
hr: Nema dodatnih postavki za ovaj plugin. Pritisnite Spremi.

en: Save
hr: Spremi

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
hr: <a href="%(login_url)s">Ovdje</a> se prijavite u administraciju.ovde

en: Login url: %(login_url)s
hr: Url za prijavu: %(login_url)s

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Add a page
hr: Dodaj stranicu

en: Change a page
hr: Promijeni stranicu

en: Home
hr: Početna

en: View on site
hr: Prikaži na web stranici

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hr[0]: Molimo ispravite navedenu grešku.
hr[1]: Molimo ispravite navedene greške.
hr[2]: Molimo ispravite navedene greške.

en: All permissions
hr: Sve ovlasti

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Save and continue editing
hr: Spremi i nastavi uređivanje

en: User
hr: korisnik

en: Group
hr: Grupa

en: Can edit
hr: Može mijenjati

en: Can add
hr: Može dodavati

en: Can delete
hr: Može brisati

en: Can publish
hr: Može objavljivati

en: Can change permissions
hr: Može mijenjati ovlasti

en: Can move
hr: Može premjestiti

en: Can view
hr: Može gledati

en: (global)
hr: (globalni)

en: (current)
hr: (tekući)

en: Page doesn't inherit any permissions.
hr: Stranica ne nasljeđuje niti jedno pravo pristupa

en: Edit model
hr: Uredi model

en: Save as new
hr: Spremi kao novi

en: Save and add another
hr: Spremi i dodaj još

en: Basic Settings
hr: Osnovna postavke

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Cut
hr: Izreži

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Set as home
hr: Postavi kao početno

en: is restricted
hr: ograničeno

en: last change by
hr: zadnja promjena od

en: List of pages
hr: Popis stranica

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Page Tree
hr: Stablo stranica

en: Reset filter
hr: Resetiraj filtar

en: 
                                                    Restore deleted %(name)s
hr: 
                                                    Vrati obrisano %(name)s

en: 
                                    New %(name)s
hr: 
                                    Novo %(name)s

en: Main Navigation
hr: Osnovna navigacija

en: Options
hr: Opcije

en: Successfully moved
hr: Uspješno premješteno

en: Changes within the tree might require a refresh.
hr: Promjene u stablu bi mogle zahtijevati osvježavanje.

en: Error:
hr: Greška:

en: This page cannot be copied because an application is attached to it. See the Page's Advanced settings to manage apphooks.
hr: Ova stranica ne može biti kopirana zato što ima  pridruženu aplikaciju. Pogledajte napredne postavke stranice kako bi upravljali pridruženim aplikacijama.

en: Are you sure you want to § this page?
hr: Da li ste sigurni da želite § ovu stranicu?

en: Reload
hr: Ponovno učitaj

en: New node
hr: Novi čvor

en: nodes
hr: čvorovi

en: View
hr: Pogled

en: Menu
hr: Izborni

en: 
                                <em>There is no %(object)s around yet.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Add %(object)s</a> now.
hr: 
                                <em>Trenutno ne postoji  %(object)s.</em>
                                <br>
                                <a href="%(add_url)s" class="addlink">Dodaj %(object)s</a> sada.

en: Copy options
hr: Opcija kopiranja

en: Choose copy options
hr: Izaberite opcije kopiranja

en: Close
hr: Zatvori

en: Legend
hr: Legenda

en: Published
hr: Objavljeno

en: Changed
hr: Promijenjeno

en: Unpublished
hr: Neobjavljeno

en: In menu
hr: U izborniku

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: View page
hr: Pogledaj stranicu

en: Application: %(apphook)s
hr: Aplikacija: %(apphook)s

en: Preview this page in %(language)s
hr: Pregledaj stranicu na jeziku %(language)s

en: Preview
hr: Pregled

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Ukloni objavu

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: in menu
hr: u izborniku

en: not in menu
hr: nije u izborniku

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
hr: Postavke stranice (SHIFT klik za napredne postavke)

en: Clipboard
hr: Međumemorija

en: Add plugin
hr: Dodaj plugin

en: Copy all
hr: Kopiraj sve

en: Copy from
hr: Kopiraj iz

en: Empty all
hr: Obriši sve

en: Filter plugins...
hr: Filtriraj pluginove...

en: This is a static placeholder
hr: Ovo je statički placeholder

en: Expand all
hr: Proširi sve

en: Collapse all
hr: Sažmi sve

en: Edit
hr: Uredi

en: You cannot add plugins to this plugin.
hr: Ne možete dodavati pluginove u ovaj plugin.

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
hr: Ovaj plugin ne može biti premješten niti uređivan izvan svog roditelja.

en: Clipboard is empty.
hr: Međumemorija je prazna

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
hr: Ovaj plugin ne omogućava pluginove ovog tipa kao djecu.

en: This plugin cannot have nested plugins.
hr: Ovaj plugin ne može imati djecu.

en: Highlight
hr: Označi

en: Available plugins
hr: Dostupni pluginovi

en: Toggle structure
hr: Prebaci na strukturu

en: View published
hr: Pogledaj objavljeno

en: Login
hr: Prijavi se

en: Add plugin to
hr: Dodaj plugin u

en: More
hr: Više

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
hr: Razvojna verzija koristi django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s

en: Cancel
hr: Odustani

en: The following error occured:
hr: Došlo je do sljedeće pogreške:

en: Action successful.
hr: Akcija uspješna.

en: Are you sure you want to delete this plugin?
hr: Da li ste sigurni da želite izbrisati ovaj plugin?

en: Are you sure you want to publish this page?
hr: Da li želite objaviti ovu stranicu?

en: Plugin will be added here
hr: Plugin će biti dodan ovdje

en: You have unsaved changes.
hr: Imate promjene koje još nisu spremljene.

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Are you sure you want to abandon these changes?
hr: Da li ste sigurni da ne želite spremiti ove promjene?

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
hr: Formular ne može biti učitan. Molimo provjerite ako poslužitelj radi ispravno.

en: Most used
hr: Najkorištenije

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: The page was changed in the meantime, reloading...
hr: Stranica je u međuvremenu promijenjena, ponovno učitavam...

en: Bring up this help dialog
hr: Prikaži ovaj dijalog za pomoć

en: Close/cancel
hr: Zatvori/Odustani

en: Toggle structure mode
hr: Prebaci u prikaz strukture

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
hr: Prebaci u prikaz strukture i označi plugin iznad kojeg se nalazi pokazivač

en: Open "Create" dialog
hr: Otvori dijalog za izradu

en: Focus on Toolbar
hr: Fokusiraj na toolbar

en: Focus on placeholders
hr: Fokusiraj na placholdere

en: Move to next/previous element
hr: Premjesti u sljedeći/prethodni element

en: Focus on plugins of placeholder
hr: Fokusiraj na pluginove placeholdera

en: Edit plugin
hr: Uredi plugin

en: Open actions menu
hr: Otvori izbornik akcija

en: Expand/collapse
hr: Proširi/sažmi

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
hr: <strong>Prijava neuspješna.</strong> Molim provjerite pristupne podatke i pokušajte ponovno.

en: This page has unpublished changes.
hr: Ova stranica sadrži još neobjavljene promjene.

en: Double-click to edit
hr: Dvostruki klik za uređivanje

en: Tap to edit
hr: Tap za uređivanje

en: Click to go back
hr: Klik za povratak

en: Click to go forward
hr: Klik za naprijed

en: Minimize
hr: Minimiziraj

en: Maximize
hr: Maksimiziraj

en: Drop a plugin here
hr: Ispusti plugin ovdje

en: This page has no preview!
hr: Ova stranica nema pregled!

en: It is being redirected to:
hr: Preusmjerena je na:

en: Installation successful!
hr: Instalacija uspješna!

en: Add your first page
hr: Dodaj svoju prvu stranicu

en: Please log in
hr: Molimo prijavite se

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
hr: 
                        Dobrodošli u django CMS verzija <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
hr: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Dodaj prvu stranicu</a> u sustav za nastavak.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
hr: 
                            JavaScript je onemogućena stoga molimo
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">dodajte stranicu</a> ručno.

en: Installation Notes
hr: Zabilješke za instalaciju

en: Support
hr: Podrška

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: 
                    <p class="cms-welcome-notes">If you don't see the django CMS logo at the top, make sure
                        you linked the <code>static/cms</code> folder to your
                        static files.</p>
hr: 
                    <p class="cms-welcome-notes">Ako ne vidite django CMS logo na vrhu, osigurajte
                        vezu na <code>static/cms</code> direktorij u vašim
                        static datotekama.</p>

en: 
                        <p class="cms-welcome-notes">You're seeing this message because you have
                            <code>DEBUG = True</code> in your django settings file and
                            haven't added any pages yet.
                        </p>
hr: 
                        <p class="cms-welcome-notes">Vidite ovu stranicu zato što imate
                            <code>DEBUG = True</code> django u postavkama i
                            niste još dodali nijednu stranicu.
                        </p>

en: Welcome to django CMS
hr: Dobrodošli u django CMS

en: Add Another
hr: Dodaj još

en: Back
hr: Povratak

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
hr: Molimo odaberite jednu opciju od ispod ponuđenih kako bi nastavili na sljedeći korak.

en: Next
hr: Sljedeći

en: unpublished changes
hr: neobjavljene promjene

en: published
hr: objavljeno

en: unpublished parent
hr: neobjavljena nadređena stranica

en: unpublished
hr: neobjavljeno

en: no content
hr: bez sadržaja

en: Page not found on %(domain)s
hr: Stranica nije pronađena na %(domain)s

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
hr: Template tag ne može pronaći stranicu sa parametrima `%(page_lookup)s `. URL je bio: http://%(host)s%(path)s

en: Two columns
hr: Dva stupca

en: Three columns
hr: Tri stupca

en: username
hr: korisničko ime

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
hr: Obavezno. 300 znakova ili manje. Slova, znamenke i @/./+/-/_

en: Enter a valid username.
hr: Unesite valjano korisničko ime

en: email address
hr: email adresa

en: staff status
hr: status osoblja

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hr: Označava da li se korisnik može prijaviti na ovu administracijsku stranicu.

en: active
hr: aktivan

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hr: Označava da li je ovaj korisnik aktivan. Odznačite ovo polje umjesto brisanja korisničkog računa.

en: users
hr: korisnici

en: Title Extension
hr: Ekstenzija naslova

en: Page Extension
hr: Ekstenzija stranice

en: object ID
hr: ID objekta

en: Example1 App
hr: Primjer1 App

en: MultilingualExample1 App
hr: VišejezičniPrimjer1 App

en: Example1
hr: Primjer1

en: Examples
hr: Primjeri

en: Extra Context
hr: Dodatni Kontekst

en: Articles
hr: Članci

en: Sample App
hr: Ogledna Aplikacija

en: Sample App with config
hr: Ogledna aplikacija sa konfiguracijom

en: Sample App with excluded permissions
hr: Primjer aplikacije bez uključenih ovlasti

en: Sample App 2
hr: Ogledna Aplikacija 2

en: Sample App 3
hr: Ogledna aplikacija 3

en: Namespaced App
hr: Aplikacija sa prostorom imena

en: Parent app
hr: Roditeljska aplikacija

en: Child app
hr: Aplikacija dijete

en: sample root page
hr: ogledna korijenska stranica

en: sample settings page
hr: ogledna stranica postavki

en: sample account page
hr: ogledna stranica korisničkih računa

en: sample my profile page
hr: ogledna stranica osobnog profila

en: Static Menu
hr: Statički Izbornik

en: Static Menu2
hr: Statički Izbornik2

en: Category
hr: Kategorija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Add Category
hr: Dodaj kategoriju

en: Change Category
hr: Promijeni kategoriju

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
hr: Zahvaljujemo na provedenom vremenu na stranicama danas.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
hr: Nasljedi predložak najbližeg pretka

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
hr: Dodaj plugin u placeholder "%(placeholder_label)s"

en: Add plugin to %(plugin_name)s
hr: Dodaj plugin u %(plugin_name)s

en: CMS - your user account was created.
hr: CMS - Vaš korisnički račun je kreiran.

en: CMS - your user account was changed.
hr: CMS - Vaš korisnički račun je promjenjen.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
hr: Ovaj placeholder već ima najveći mogući broj pluginova (%s).

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
hr: Ovaj placeholder veći ima najveći dozvoljeni broj (%(limit)s) pluginova %(plugin_name)s.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
hr: Ne može se pronaći specificirani CMS_REQUEST_IP_RESOLVER modul: "{0}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
hr: Ne može se pronaći specificirana CMS_REQUEST_IP_RESOLVER funkcija: "{0}" u modulu "{1}".

en: Create a new %s instance.
hr: Izradi novu %s instancu.

en: A wizard has already been registered for model: %s
hr: Čarobnjak je već registriran za model: %s
