django CMS - en to gl translation catalogue (208 entries)

en: All
gl: Todo

en: Copy permissions
gl: Copiar permisos

en: Title
gl: Título

en: The default title
gl: Título por defecto

en: Slug
gl: Rastro

en: The part of the title that is used in the URL
gl: A parte do título que é utilizado no URL

en: Menu Title
gl: Título menú

en: Overwrite what is displayed in the menu
gl: Sobreescribe o mostrado no menú

en: Page Title
gl: Título da páxina

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
gl: Sobreescribe ó mostrado na parte superior do navegador ou nos bookmarks

en: A description of the page used by search engines.
gl: Unha descrición da páxina usada polos motores de busca.

en: Slug must not be empty.
gl: El slug no puede estar en blanco.

en: Page type
gl: Tipo de Páxina

en: Page Types
gl: Tipos de Páxina

en: Application
gl: Aplicación

en: Hook application to this page.
gl: Aplicación enlazada a esta páxina

en: Overwrite URL
gl: Sobreescribir URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
gl: Manter este campo valeiro se o "path" estandar é utilizado.

en: X Frame Options
gl: Opcións de X Frame

en: Redirect
gl: Redirixir

en: Redirects to this URL.
gl: Redirixir a esta URL

en: Start typing...
gl: Comeza a escribir...

en: Application configurations
gl: Configuracións de aplicación

en: Language independent options
gl: Opcións independentes de idioma

en: A page with this reverse URL id exists already.
gl: Unha páxina con este id URL xa existe.

en: user
gl: usuario

en: can_view
gl: pode_ver

en: Add
gl: Engadir

en: Change
gl: Cambiar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Language must be set to a supported language!
gl: O idioma debe ser definido nunha linguaxe soportada!

en: Parent plugin language must be same as language!
gl: O idioma do plugin ten que ser o mesmo que o do plugin pai!

en: Advanced Settings
gl: Opcións avanzadas

en: Publishing dates
gl: Datas de publicación

en: Change Permissions
gl: Cambiar Permisos

en: Cannot delete %(name)s
gl: Non pode borrar %(name)s

en: Are you sure?
gl: Está seguro?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
gl: %(name)s obxeto con clave primaria %(key)r non existe.

en: Database error
gl: Erro na base de datos

en: Template not valid
gl: Padrón non válido

en: The template was successfully changed
gl: O padrón foi cambiado con éxito

en: You do not have permission to copy these plugins.
gl: Non ten permiso para copiar estes plugins.

en: You do not have permission to publish this page
gl: Non ten permiso para publicar nesta páxina

en: Page not published! A parent page is not published yet.
gl: Páxina non publicada! Unha páxina pai aínda non foi publicada.

en: The content was successfully published.
gl: O contido publicouse con éxito.

en: There was a problem publishing your content
gl: Houbo un problema mentres se estaba a publicar o contido

en: You do not have permission to unpublish this page
gl: Non ten permiso para anular a publicación desta páxina

en: This page was never published
gl: Esta páxina nunca se publicou

en: The %(language)s page "%(page)s" was successfully unpublished
gl: Anulouse con éxito a publicación das páxinas "%(page)s" coas linguaxes %(language)s

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
gl: O título e plugins en %(language)s foron eliminado

en: You do not have permission to change this page's in_navigation status
gl: Non ten permiso para cambiar o estado desta páxina na navegación

en: You do not have permission to edit this page
gl: Non ten permiso para editar esta páxina

en: Add Page Copy
gl: Engadir Copia de Páxina

en: View restriction
gl: Amosar restrición

en: View restrictions
gl: Amosar restricións

en: Field %s not found
gl: No se atopou o campo %s

en: You do not have permission to edit this item
gl: Non ten permiso para editar este elemento

en: You do not have permission to add a plugin
gl: Non ten permiso para engadir un plugin

en: Plugin not found
gl: No se atopou o plugin

en: You do not have permission to edit this plugin
gl: Non ten permiso para editar este plugin

en: You have no permission to move this plugin
gl: Non ten permiso para trasladar este plugin

en: You do not have permission to delete this plugin
gl: Non ten permiso para borrar este plugin

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
gl: O plugin %(name)s "%(obj)s" foi borrado con éxito.

en: You do not have permission to clear this placeholder
gl: Non ten permiso para quitar este marcador de posición

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
gl: Quitouse o marcador de posición "%(obj)s" con éxito.

en: placeholder
gl: marcador de posición

en: Page permissions
gl: Permisos de páxina

en: User & Group permissions
gl: Permisos de Usuarios e Grupos

en: Page permissions management
gl: Xestor dos permisos da páxina

en: Placeholder
gl: Marcador de posición

en: Create Alias
gl: Crear Alias

en: Sites
gl: Sitios

en: Admin Sites
gl: Administrar Sitios

en: Administration
gl: Administración

en: User settings
gl: Opcións do usuario

en: Disable toolbar
gl: Desactivar barra de ferramentas

en: Users
gl: Usuarios

en: Logout %s
gl: Rematar sesión %s

en: Logout
gl: Rematar sesión

en: Language
gl: Lingua

en: Structure
gl: Estrutura

en: Content
gl: Contido

en: Publish page now
gl: Publicar páxina agora

en: Page settings
gl: Opcións da páxina

en: Pages
gl: Páxinas

en: Page
gl: Páxina

en: New Page
gl: Páxina nova

en: New Sub Page
gl: Subpáxina Nova

en: Duplicate this Page
gl: Duplica esta Páxina

en: Edit this Page
gl: Edita esta páxina

en: Advanced settings
gl: Opcións avanzadas

en: Templates
gl: Padróns

en: Save as Page Type
gl: Gardar como Tipo de Páxina

en: Permissions
gl: Permisos

en: Hide in navigation
gl: Ocultar na navegación

en: Display in navigation
gl: Amosar na navegación

en: Unpublish page
gl: Páxina non publicada

en: Publish page
gl: Publicar páxina

en: Are you sure you want to revert to live?
gl: Esta seguro de que quere reverter a público?

en: Revert to live
gl: Reverter a público

en: Delete page
gl: Eliminar páxina

en: Select a valid site
gl: Elixa un sito válido

en: Select a valid page
gl: Elixa unha páxina válida

en: position
gl: posición

en: language
gl: lingua

en: plugin_name
gl: nome_de_plugin

en: creation date
gl: Data de creación

en: can edit
gl: pode editar

en: can add
gl: pode engadir

en: can delete
gl: pode borrar

en: can change advanced settings
gl: pode cambiar a configuración avanzada

en: can publish
gl: pode publicar

en: can change permissions
gl: pode cambiar permisos

en: can move
gl: pode trasladar

en: view restricted
gl: vista restrinxida

en: can recover pages
gl: pode recuperar páxinas

en: group
gl: grupo

en: sites
gl: sitios

en: created by
gl: creado por

en: changed by
gl: cambiado por

en: publication date
gl: data de publicación

en: publication end date
gl: data de fin da publicación

en: in navigation
gl: en navegación

en: soft root
gl: raíz branda

en: attached menu
gl: menú ancorado

en: template
gl: padrón

en: login required
gl: require identificación

en: menu visibility
gl: visibilidade do menú

en: application
gl: aplicación

en: application instance name
gl: nome de instancia de aplicación

en: site
gl: sitio

en: Grant on
gl: Autorizado

en: page
gl: páxina

en: for logged in users only
gl: só para usuarios identificados

en: for anonymous users only
gl: só para usuarios anónimos

en: Inherit from parent page
gl: Herdar da páxina pai

en: Deny
gl: Denegar

en: Only this website
gl: Só este sitio web

en: Allow
gl: Permitir

en: When the page should go live. Status must be "Published" for page to go live.
gl: Cando unha páxina vaia publicarse o estado debe estar en "Publicado".

en: When to expire the page. Leave empty to never expire.
gl: Cando a páxina expira. Deixa baleiro para que nunca expire.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
gl: Ningún antepasados se amosará no menú de navegación

en: The template used to render the content.
gl: O padrón usado para amosar o contido.

en: limit when this page is visible in the menu
gl: limitar cando esta páxina é visible no menú

en: pages
gl: páxinas

en: Empty
gl: Baleiro

en: default
gl: por defecto

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Page children (immediate)
gl: Páxina filla (inmediata)

en: Page and children (immediate)
gl: Páxina e páxina filla (inmediata)

en: Page descendants
gl: Descendentes da páxina

en: Page and descendants
gl: Páxina e descendentes

en: on page level
gl: no nivel da páxina

en: frontend view restriction
gl: restrición para visualizar a interface do usuario

en: can recover any deleted page
gl: pode recuperar calquera páxina borrada

en: Page global permission
gl: Permiso global da páxina

en: Pages global permissions
gl: Permisos globais das páxinas

en: Page permission
gl: Permiso da páxina

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
gl: Engadir permiso de páxina require tamén acceder a nenos, ou descendentes, a páxina engadida doutro xeito non pode ser mudada polo seu creador.

en: User (page)
gl: Usuario (páxina)

en: Users (page)
gl: Usuarios (páxina)

en: User group (page)
gl: Grupo do usuario (páxina)

en: User groups (page)
gl: Grupos do usuario (páxina)

en: slot
gl: rañura

en: width
gl: ancho

en: <Empty>
gl: <Baleiro>

en: user setting
gl: configuración de usuario

en: user settings
gl: configuracións de usuario

en: by template
gl: por padrón

en: by code
gl: por código

en: title
gl: título

en: description
gl: descrición

en: slug
gl: rastro

en: redirect
gl: redirixir

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Generic
gl: Xenérico

en: Save
gl: Gardar

en: Username:
gl: Nome de usuario:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Change a page
gl: Cambiar unha páxina

en: Home
gl: Inicio

en: All permissions
gl: Todos os permisos

en: Loading...
gl: Cargando...

en: User
gl: Usuario

en: Group
gl: Grupo

en: Can edit
gl: Pode editar

en: Can add
gl: Pode engadir

en: Can delete
gl: Pode borrar

en: Can publish
gl: Pode publicar

en: Can change permissions
gl: Pode cambiar permisos

en: Can move
gl: Pode trasladar

en: Can view
gl: Pode ver

en: (current)
gl: (actual)

en: Page doesn't inherit any permissions.
gl: A páxina non herda ningún permiso.

en: Edit model
gl: Editar modelo

en: Save as new
gl: Gardar como novo

en: Save and add another
gl: Gardar e engadir outro

en: Basic Settings
gl: Opcións básicas

en: List of pages
gl: Lista de páxinas

en: Search
gl: Procura

en: Successfully moved
gl: Trasladado con éxito

en: Menu
gl: Menú

en: Copy options
gl: Opcións de copia

en: Choose copy options
gl: Elixe opcións de copia

en: Close
gl: Pechar

en: Are you sure you want to delete this plugin?
gl: Esta seguro de que desexa eliminar este plugin?

en: Add Another
gl: Engadir outro

en: email address
gl: enderezo de correo-e
